Solidny design Nowe Renault TRAFIC Osobowy

TRAFIC Combi na zewnątrz

Design zewnętrzny

Zwiększ dynamikę Twoich podróży

Nowy TRAFIC Osobowy wkłada całą swoją energię, by sprostać wyzwaniom dnia codziennego.

  • TRAFIC Combi na zewnątrz
  • TRAFIC Combi na zewnątrz

Mocne strony

W mieście lub na wycieczkę w nieznane

Podróżuj w najlepszych warunkach.

TRAFIC Combi smart cockpit

Dzięki licznemu wyposażeniu oraz schowkom o łącznej pojemności 90 l, Nowy TRAFIC Combi dostosuje się do Twojej codzienności i wypraw w nieznane. 

TRAFIC Osobowy wnętrze

Mając do dyspozycji 9 miejsc, stworzysz z Nowego Renault TRAFIC Osobowy współtowarzysza Twoich podróży, a jednocześnie wykorzystasz bagażnik w rozmiarze XXL.

TRAFIC Osobowy technologie

Ułatw sobie warunki prowadzenia, korzystając z technologii, takich jak czujnik i kamera cofania. 

Design wnętrza i modułowość Konfiguruj swoje wnętrze wedle własnych potrzeb

Stwórz swoją własną przestrzeń! Usiądź w przestronnym i komfortowym wnętrzu, korzystaj z hojnej i modułowej przestrzeni bagażnika oraz  ciesz  się wieloma sprytnymi schowkami. 

Nowe Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.