TRAFIC Combi na zewnątrz

Solidny design

Renault TRAFIC Osobowy

Design zewnętrzny

Zwiększ dynamikę Twoich podróży

TRAFIC Osobowy wkłada całą swoją energię, by sprostać wyzwaniom dnia codziennego.

TRAFIC Combi na zewnątrz
TRAFIC Combi na zewnątrz

Mocne strony

W mieście lub na wycieczkę w nieznane

Podróżuj w najlepszych warunkach.

TRAFIC Combi smart cockpit

Dzięki licznemu wyposażeniu oraz schowkom o łącznej pojemności 90 l, TRAFIC Combi dostosuje się do Twojej codzienności i wypraw w nieznane. 

TRAFIC Osobowy wnętrze

Mając do dyspozycji 9 miejsc, stworzysz z Renault TRAFIC Osobowy współtowarzysza Twoich podróży, a jednocześnie wykorzystasz bagażnik w rozmiarze XXL.

TRAFIC Osobowy technologie

Ułatw sobie warunki prowadzenia, korzystając z technologii, takich jak czujnik i kamera cofania. 

Design wnętrza i modułowość Konfiguruj swoje wnętrze wedle własnych potrzeb

Stwórz swoją własną przestrzeń! Usiądź w przestronnym i komfortowym wnętrzu, korzystaj z hojnej i modułowej przestrzeni bagażnika oraz  ciesz  się wieloma sprytnymi schowkami. 

Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

  Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

  Odkryj podobne modele

  już od
  GRAND SCENIC
  GRAND SCENIC
  już od 104 900 zł
  ESPACE
  ESPACE
  już od 179 900 zł
  Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
  dowiedz się więcej