Nowa Arkana - SUV Renault

NOWE RENAULT ARKANA

hybryda taka jak Ty
1 099 zł / miesiąc
RRSO: 7,95 %
już od 120 900 zł
zapytaj o ofertę
Alt
Arkana dostępna w wersji E-Tech hybryda

design SUV w sportowej wersji R.S. line

Smukła sylwetka, duży prześwit, przestronność... Nowa Arkana łączy elegancję, sportową dynamikę i solidność, oferując jednocześnie wyjątkowy design. W wersji R.S. Line, emocje są jeszcze silniejsze: dedykowany kolor Pomarańczowy Valencia, sportowa osłona chłodnicy, specjalne obręcze kół z rubinowymi akcentami i dwie końcówki układu wydechowego nadają niepowtarzalnego charakteru.

silnik

cisza, reaktywność i zwinność

Nowe Renault Arkana E-Tech hybrydowa

Nowa Arkana E-Tech hybryda

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. W ten sposób oszczędzasz do 40% na zużyciu paliwa względem równoważnego silnika benzynowego!*


Akumulator Twojego Nowego Renault Arkana E-Tech hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnością z jazdy w każdych okolicznościach i korzystasz z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń. Nowa Arkana E-Tech hybryda dostosuje się każdego sposobu użytkowania zapewniając maksymalną wszechstronność.

poznaj wersjędowiedz się więcej na temat hybrydy E-Tech

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

komfort i technologie

Panuj nad drogą z poziomu kokpitu

Systemy wspomagania jazdy - Nowe Renault Arkana

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Easy Pilot - asystent jazdy w korku i na autostradzie, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem, easy park assist... Doceń komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Renault easy drive, które pomagają podczas wykonywania manewrów w czasie podróży. Gotowy na pierwszy krok w stronę autonomicznej jazdy?

System multimedialny - Nowe Renault Arkana

System multimedialny Easy link

Dzięki systemowi multimedialnemu kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, możesz w prosty sposób podłączyć swojego smartfona i mieć dostęp do aplikacji i usług online z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twojej Nowej Arkanie.

System MULTI-SENSE - Nowe Renault Arkana

Multi-sense

Dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy, wybór oświetlenia nastrojowego oraz konfiguracja ekranu kierowcy… Wybierz spośród 3 trybów (mysense, eco oraz sport), aby dostosować podróż do swojego nastroju i pragnień, dzięki systemowi personalizacji multi-sense. 

wersje

wybierz wersję dopasowaną do Twoich potrzeb

ZEN

ZEN

  • benzyna
już od 120 900 zł
ZEN E-TECH

ZEN E-TECH

  • hybryda
już od 128 900 zł
INTENS

INTENS

  • benzyna
już od 131 900 zł
INTENS E-TECH

INTENS E-TECH

  • hybryda
już od 139 900 zł
R.S. LINE

R.S. LINE

  • benzyna
już od 143 900 zł
R.S. LINE E-TECH

R.S. LINE E-TECH

  • hybryda
już od 151 900 zł
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Nowe Renault Arkana w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CAPTUR
CAPTUR
już od 81 500 zł
KADJAR
KADJAR
już od 110 900 zł