silnik

silnikMegane E-Tech 100% electric

Dzięki dedykowanej platformie i innowacyjnym rozwiązaniom Renault Megane E-Tech 100% electric doskonale łączy ze sobą przyjemność z jazdy, zasięg i osiągi.

Jego silnik elektryczny został wyprodukowany we Francji, bez użycia metali ziem rzadkich. Z założenia maksymalnie ekologiczny pojazd korzysta z ekosystemu produkcyjnego skoncentrowanego w Europie.

Osiągi i ochrona środowiska łączą się, aby zapewnić Ci maksymalne wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym.

AKUMULATOR COMFORT RANGE

akumulator

60 kWh

do

480 km

zasięgu zgodnie z normą WLTP

moc do

220 KM

moment

300 N m

4 dobre powody, aby zdecydować się na samochód elektryczny

bezkompromisowa jazda

Platforma - Megane E-tech 100% electric

platforma elektryczna

Platforma modułowa AMPR MEDIUM Renault Megane E-Tech 100% electric, z innowacyjnymi konfiguracjami technicznymi, zapewnia optymalizację masy i bardzo nisko położony środek ciężkości. Zapewnia dynamiczną i reaktywną jazdę.​

Przyjemność z jazdy - Megane E-tech 100% electric

przyjemność z jazdy

Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy aż 160 kW, co odpowiada 220 KM, Megane E-Tech 100% electric gwarantuje dynamiczną i responsywną jazdę podczas każdej podróży.

Precyzyjny układ kierowniczy, koła maksymalnie przesunięte do czterech rogów nadwozia oraz kontrolowane ruchy nadwozia zapewniają zwinność i doskonałą przyczepność. Kontrolujesz swoją drogę.

Komfort jazdy - Megane E-tech 100% electric

komfort jazdy

Platforma Megane E-Tech 100% electric z wydłużonym rozstawem osi i poszerzonymi rozstawami kół zapewnia optymalną stabilność i maksymalny komfort jazdy. Pasażerowie mogą docenić większą przestronność wnętrza, uzyskaną dzięki płaskiej podłodze, a także doskonały komfort akustyczny dzięki efektowi kokonu (technologia odizolowania akumulatora od wnętrza pojazdu, tłumiąca wibracje i hałas toczenia, opatentowana przez Renault).

zasięg w trybie elektrycznym

Osiągi - Megane E-Tech 100% electric

osiągi elektryczne

Na autostradzie, z całkowicie naładowanym akumulatorem, Megane E-Tech 100% electric może przejechać nawet 300 km. Jest to możliwe dzięki koncepcji opracowanej z myślą o zasięgu, wysokowydajnemu silnikowi i inteligentnemu zarządzaniu zużyciem energii.

Hamowanie rekuperacyjne - Megane E-tech 100% electric

hamowanie rekuperacyjne

Dzięki systemowi odzyskiwania energii akumulator Megane E-Tech 100% electric ładuje się podczas zwalniania lub po naciśnięciu pedału hamulca. Cztery poziomy hamowania rekuperacyjnego, uruchamiane manetkami przy kierownicy, dostosowywane są do napotkanych warunków drogowych lub nawyków kierowcy i skutecznie zwiększają zasięg elektryczny*.

*niedostępne w wersji Evolution

Zarządzanie termiczne - Megane E-Tech 100% electric

pompa ciepła

Dostępna w standardzie pompa ciepła jest połączona z systemem odzyskiwania energii z silnika i z akumulatora, aby zwiększyć zasięg Megane E-Tech 100% electric i zapewnić komfort termiczny pasażerom, niezależnie od warunków. Bardzo pomocna zimą.

wszechstronne ładowanie

Ładowanie AC - Megane E-Tech 100% electric

ładowanie AC prądem przemiennym

Dzięki ładowarce o mocy 22 kW z łatwością naładujesz Renault Megane E-Tech 100% electric w dowolnym miejscu. Każdy postój to okazja do naładowania akumulatora: odzyskaj do 50% zasięgu w mniej więcej 1,5 godziny. Dotarcie tam, gdzie chcesz, nigdy nie było prostsze.

poznaj rozwiązania dotyczące ładowania
Ładowanie DC - Megane E-Tech 100% electric

ładowanie DC prądem stałym

Systemowi szybkiego ładowania prądem stałym, kompatybilny ze wszystkimi sieciami europejskimi, pozwala Renault Megane E-Tech 100% electric w 30 minut odzyskać do 1,5 godziny jazdy autostradą. 

Narzędzia do ładowania - Megane E-Tech 100% electric

optymalizacja podróży samochodem elektrycznym

Skorzystaj z funkcji online dedykowanych podróżom elektrycznym: Megane E-Tech 100% electric oferuje wstępne ogrzewanie akumulatora, aby umożliwić szybsze ładowanie. W przypadku zaprogramowania trasy w Google Maps, z wyborem stacji ładowania; pojazd automatycznie dostosowuje temperaturę akumulatora, aby maksymalnie zwiększyć moc ładowania i doradza Ci w kwestii docelowego poziomu odzyskania energii. Idealne w warunkach zimowych do optymalizowania podróży.

poznaj planera trasy dla samochodu elektrycznego

akumulator i zasięg