Transport towarów

Samochody modyfikowane Renault dopasowane do Twojej branży

Pojazdy zabudowane Renault

Pojazdy zabudowane Renault

Pojazdy dostosowane do transportu towarów

W transporcie towarów standardowym rozwiązaniem jest klasyczny furgon TRAFIC lub MASTER. Dla Klientów wymagających szczególnego dostosowania pojazdu do specyficznych potrzeb proponujemy samochody typu:

 

  • kontener (na podwoziu lub platformie)
  • skrzynia z plandeką
pojazdy dostawcze renault w trakcie rozładunku
załadowany pojazd dostawczy Renault

Pojazdy zabudowane Renault

Nadwozia o powiększonej pojemności

Zabudowy kurierskie na furgonie charakteryzują się montowanymi specjalistycznymi półkami ułatwiającymi bezpieczny przewóz mniejszych paczek. W razie potrzeby przewozu większych gabarytów regały mogą być z łatwością złożone.

 

Popularnym rozwiązaniem ułatwiającym pracę kuriera jest również montaż drzwi przesuwnych w miejscu ściany grodziowej, zapewniających łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej z miejsca kierowcy.

 

Zabudowy kurierskie na kontenerze, a w szczególności na platformie, charakteryzują się dodatkowo większą powierzchnią oraz przede wszystkim niższym progiem załadunku !

Pojazdy zabudowane Renault

Solidna konstrukcja

Solidna konstrukcja zapewnia spokojne użytkowanie przez długie lata. Elementy metalowe zewnętrzne są zabezpieczone antykorozyjnie lub wykonane ze stali nierdzewnej.

 

Towary przewożone są w warunkach chronionych.

 

Specyficzną i coraz popularniejszą odmianą kontenera transportowego jest pojazd zbudowany na platformie, oferujący z jednej strony wyższą ładowność a z drugiej niższy próg załadunku.

pojazdy dostawcze renault w trakcie rozładunku
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej