Pojazdy budowlane

Samochody modyfikowane Renault dopasowane do Twojej branży

Pojazdy zabudowane Renault

Pojazdy zabudowane Renault

Pojazdy dostosowane do potrzeb branży budowlanej

Szeroki wachlarz zawodów w branży budowlanej pozwala nam zaoferować pełną gamę samochodów modyfikowanych dostosowanych do potrzeb:

 

  • skrzynie otwarte
  • wywrotki (tylnozsypowe bądź trójstronne)
  • furgony brygadowe
pojazd budowlany renault w trakcie rozładunku
załadowany pojazd dostawczy Renault

Pojazdy zabudowane Renault

Skrzynie otwarte i wywrotki.

Samochody produkowane na podwoziach Master sprawdzają się w pracach remontowych, budowlanych i porządkowych, szczególnie w zabytkowych dzielnicach, gdzie obowiązują ograniczenia wjazdu ciężarówek. W zależności od indywidualnych potrzeb wywrot może być jednostronny lub trójstronny.

 

Najszersze zastosowanie mają wywrotki budowlane – wykonane na podwoziu z tylnym napędem, wyposażone w podwójne tylne koła oraz blokadę mechanizmu różnicowego – przystosowane do poruszania się po nieutwardzonych i błotnistych drogach.

Pojazdy zabudowane Renault

Furgony brygadowe.

Renault Master oraz Trafic oferują duże możliwości adaptacji na samochody dla brygad remontowo-budowlanych.

 

Częściowe przeszklenie, przegroda oraz fotele montowane na stałe lub składane, aby w razie potrzeby można było maksymalnie wykorzystać przedział ładunkowy na rury, kable i inne materiały budowlane.

pojazdy dostawcze renault w trakcie rozładunku
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej