image

Ford Fiesta, Opel Corsa, Peugeot 208 i Renault Clio

Test porównawczy miejskich aut o mocy 100 KM – „Auto Motor i Sport”.

"Małe auta są równie popularne jak crossovery, chociaż nie tak modne. Przestronne z przodu i dobrze wyposażone sprawdzają się nie tylko na co dzień. W teście Renault Clio, Opel Corsa, Ford Fiesta i Peugeot 208 z benzynowymi silnikami o trzech cylindrach i mocy 100 KM." – autor Maciej Ziemek

  • Test porównawczy

Test porównawczy miejskich aut o mocy 100 KM

Renault Clio

"To nie dobrej jakości materiały, kolorowe elementy i wysoko znajdująca się dźwignia zmiany biegów sprawiają, że wnętrze Clio wyróżnia się na tle konkurentów, lecz pionowo umieszczony 9,3-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego. Wygląd cyfrowych zegarów zależy od wybranego trybu jazdy." - autor Maciej Ziemek „Auto Motor i Sport”

poznaj Renault Cliosprawdź wyposażenie
  • Test porównawczy

Test porównawczy miejskich aut o mocy 100 KM

Osiągi Renault Clio

"…Clio potrafi być dynamiczne w reakcjach. Tylko dwa i pół obrotu kołem kierownicy potrzeba na zmianę skrętu kół pomiędzy skrajnymi położeniami." - autor Maciej Ziemek „Auto Motor i Sport”

skonfiguruj swoje Clioporównaj silniki

Źródło: https://www.auto-motor-i-sport.pl/testy/Ford-Fiesta-Opel-Corsa-Peugeot-208-i-Renault-Clio-test-porownawczy-miejskich-aut-o-mocy-100-KM,40173,2

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej