image

Renault Clio

Inspirowane Twoim życiem.

Zainteresowany Clio?

Ciesz się każdą chwilą

Clio otrzymało nowoczesny design zewnętrzny, gładki i elegancki pod każdym względem. Przednie i tylne światła LED, chromowane wstawki oraz nawet 17-calowe obręcze kół od razu przyciągają wzrok.

Skonfiguruj swoje Clio

Wszystkie powody, dla których warto wybrać Nowe Renault CLIO

Renault Clio z zewnątrz

Uwodzi od pierwszego spojrzenia

Zmysłowe linie nadwozia, dynamiczny profil, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem Full LED Pure Vision. Clio uwiedzie Cię od pierwszego spojrzenia.

Renault Clio nowoczesne wnętrze

Nowoczesne i komfortowe wnętrze

Rewolucyjne wnętrze Clio zostało całkowicie zaprojektowane od nowa, zapewniając większy komfort i przestrzeń dla wszystkich pasażerów.

System EASY LINK Clio

Renault CONNECT

Wyszukiwanie najlepszej trasy, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, telefonowanie i słuchanie muzyki ze swojego telefonu jest dziecinnie proste dzięki funkcji kmpatybilności z Android Auto™ i Apple Carplay™. 
 

Renault Clio system audio

Bose® Sound System

Renault i BOSE opracowali innowacyjny system nagłośnienia dla Clio, abyś mógł się cieszyć najwyższą jakością dźwięku płynącą z 8 głośników oraz subwoofera z technologią Fresh Air Speaker.

Renault Clio Euro Ncap

Maksymalne bezpieczeństwo

Clio otrzymało maksymalną notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii: system pomocy w utrzymaniu na pasie, automatyczny system hamowania awaryjnego, system kontroli martwego pola i o wiele więcej!

Renault Clio bagażnik

Największy bagażnik w swojej klasie

Aż 391 litrów! I dzięki ruchomej podłodze bagażnika, możesz dostosować głębokość bagażnika do swoich potrzeb, a po złożeniu foteli tylnych, podłoga może być ustawiona w położeniu płaskim.

Poznaj Nowe Renault CLIO

Zobacz inne nowości Renault

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej