RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

zyskaj 2000 zł na wkład własny

oraz 3 dodatkowe lata ochrony pogwarancyjnej za 999 zł i ubezpieczenie za 1,90%*

easy link

10’’ personalizowany zespół wskaźników cyfrowych, dotykowy ekran multimedialny o przekątnej 9,3’’ z systemem multimedialnym easy link

multi-sense

reflektory full LED

nowa osłona chłodnicy, reflektory full LED i światła do jazdy dziennej w nowej identyfikacji

wersja esprit Alpine

w wersji esprit Alpine, 17’’ obręcze kół z grawerowanym logotypem

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza

Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.

Nowe Renault Clio E-Tech full hybrid

My Renault

Cały okres eksploatacji samochodu na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji My Renault w Twoim smartfonie. Śledzenie obsługi technicznej, spersonalizowane porady ekspertów i usługi online dla jak największego komfortu.

* Zysk stanowi dopłatę 2000 zł do wkładu własnego w finansowaniu Easy Box w RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (dopłata obniży wysokość raty i koszt kredytu). Oferta obowiązuje dla modelu Renault Clio faza 2 (wszystkie wersje wyposażenia) wyprodukowanego w 2023 roku. Oferta obowiązuje do 31.12.2023 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault, których lista dostępna jest na www.renault.pl.Oferta FNS za 999 zł na 5 lat lub 100 000 km dotyczy wszystkich egzemplarzy nowego Renault Clio fazy 2 w wersji wyposażenia techno oraz esprit Alpine. Oferta składa się z 2 lat gwarancji producenta bez limitu kilometrów i 3 lat dodatkowej płatnej ochrony pogwarancyjnej Formuła Non Stop z limitem kilometrów. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta może łączyć się z rocznym pakietem ubezpieczenia Allianz, Ergo Hestia, PZU lub Warta w cenie 1,9% wartości samochodu w ramach oferty Renault Finansowanie. Wszelkie ewentualne zwyżki za użytkowanie pojazdu opłaca klient. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i obowiązuje na zamówienia nowych Renault Clio fazy 2 od 30.08 do 31.12.2023.