RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

zyskaj 5 000 zł

pakiet ubezpieczeń 1,9% dostępny z finansowaniem

 

Renault Clio dostępne również z silnikiem benzynowym lub LPG

 

zapytaj o ofertę specjalną na samochody do natychmiastowego odbioru 

przetestuj

145 KM

silnik E-Tech full hybrid

80 %

jazdy w mieście w trybie elektrycznymw zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault / 2023

40 %

oszczędności na paliwiew przypadku silnika E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem spalinowym i w zależności od stylu jazdy, według protokołu WLTP w cyklu miejskim, marzec 2023 r.

900 km

zasięguw zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy - źródło WLTP cykl mieszany, marzec 2023

Renault Clio E-Tech full hybrid

E-tech full hybrid 145 KM

Do 80% jazdy w mieście w trybie elektrycznym, do 40% oszczędności paliwa i nawet 900 km zasięgu.*

easy link

10’’ personalizowany zespół wskaźników cyfrowych, dotykowy ekran multimedialny o przekątnej 9,3’’ z systemem multimedialnym easy link.

multi-sense

reflektory full LED

Nowa osłona chłodnicy, reflektory full LED i światła do jazdy dziennej w nowej identyfikacji.

wersja esprit Alpine

W wersji esprit Alpine, 17’’ obręcze kół z grawerowanym logotypem.

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza

Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.

Nowe Renault Clio E-Tech full hybrid

My Renault

Cały okres eksploatacji samochodu na wyciągnięcie ręki dzięki aplikacji My Renault w Twoim smartfonie. Śledzenie obsługi technicznej, spersonalizowane porady ekspertów i usługi online dla jak największego komfortu.

Zysk 5000 zł dla modelu Renault Clio wyprodukowanego w 2023 roku. Zysk dotyczy zakupu z finansowaniem (jako dopłata do wkładu własnego) lub zakupu bez finansowania. Oferta obowiązuje do 31.03.2024 r. Samochody dostępne do wyczerpania zapasów. Dostępność pojazdów może być różna w poszczególnych salonach. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zostać doliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.

 

*Czas jazdy w trybie elektrycznym zależy od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault / 2022. Z pełnym zbiornikiem zgodnie z danymi WLTP.