Zainteresowany Nowym Renault Arkana?

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Obniżaj emisję dwutlenku węgla i dbaj o środowisko!

Niską ratę 499 zł./mies.

Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!

Wolność wyboru

Przejedź nawet 80% trasy w trybie elektrycznym

Niską ratę 499 zł./mies.

Oszczędzaj na benzynie

Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać Nowe Renault Arkana

Przestronny i sportowy SUV

Smukła sylwetka, duży prześwit, przestronność... Nowa Arkana łączy elegancję, sportową dynamikę i solidność, oferując jednocześnie wyjątkowy design.

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Easy Pilot - asystent jazdy w korku i na autostradzie, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem, easy park assist... Doceń komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Renault easy drive, które pomagają podczas wykonywania manewrów w czasie podróży.

Komfortowy i technologiczny kokpit

System multimedialny Easy Link z ekranem 9,3'', personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25", automatyczny hamulec postojowy, ładowarka indukcyjna i praktyczne schowki... Wybierz najlepsze z innowacji!

E-Tech Hybryda

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. 

Atrakcyjna cena

Nowa Arkana to pełnoprawny SUV segmentu C, a teraz może być Twój już za 111 900 zł w wersji mikrohybrydowej i tylko 119 900 złwersji hybrydowej E-Tech. 

* RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 4,34% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 122 900,00 zł, okres 37 miesięcy, wpłata własna 24 580,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 1,90%, finansowane: prowizja bankowa: 1 769,76 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 4 443,99 zł. Miesięczna rata kredytowa 987,46 zł. Ostatnia rata 74 108,70 zł. Całkowita kwota kredytu: 98 320,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 109 657,37 zł. Stan na dzień 10.09.2021 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej