Zainteresowany Nowym Renault Arkana?

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Obniżaj emisję dwutlenku węgla i dbaj o środowisko!

Niską ratę 499 zł./mies.

Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!

Wolność wyboru

Przejedź nawet 80% trasy w trybie elektrycznym

Niską ratę 499 zł./mies.

Oszczędzaj na benzynie

Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać Nowe Renault Arkana

Przestronny i sportowy SUV

Smukła sylwetka, duży prześwit, przestronność... Nowa Arkana łączy elegancję, sportową dynamikę i solidność, oferując jednocześnie wyjątkowy design.

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Easy Pilot - asystent jazdy w korku i na autostradzie, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem, easy park assist... Doceń komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Renault easy drive, które pomagają podczas wykonywania manewrów w czasie podróży.

Komfortowy i technologiczny kokpit

System multimedialny Easy Link z ekranem 9,3'', personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25", automatyczny hamulec postojowy, ładowarka indukcyjna i praktyczne schowki... Wybierz najlepsze z innowacji!

E-Tech Hybryda

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. 

Atrakcyjna cena

Nowa Arkana to pełnoprawny SUV segmentu C, a teraz może być Twój już za 113 900 zł w wersji mikrohybrydowej i tylko 121 900 złwersji hybrydowej E-Tech. 

*RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 5,84% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 121 900,00 zł, okres 37 miesięcy, wpłata własna 27 000,85 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 2,49%,  finansowane: prowizja bankowa: 3 795,97 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 4 382,06 zł. Miesięczna rata kredytowa 999,34 zł. Ostatnia rata 73 749,5 zł. Całkowita kwota kredytu: 94 899,15 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 109 725,69 zł. Stan na dzień 18.01.2022 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej