Nowe Renault ARKANA

E-TECH Hybryda

już od
119 900 zł
Arkana E-TECH hybride - SUV hybride Renault

Arkana jest dostępna w wersji hybrydowej

Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej E-TECH, Arkana gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy połączoną z doskonałą wydajnością energetyczną. Bazujący na innowacjach ze sportu samochodowego silnik hybrydowy łączy w sobie oszczędność, dynamikę i wysoką wydajność.

*w porównaniu z odpowiadającym silnikiem spalinowym

WYPOSAŻENIE

poznaj wszystkie zalety przestronnego, sportowego SUVa

* ze złożoną kanapą tylną.

Silnik

wszechstronność i wydajność

Renault Arkana E-TECH hybrid - hybrydowy SUV na zewnątrz

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

Arkana E-TECH hybryda zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2

Renault Arkana hybrydowy SUV na zewnątrz

prostota każdego dnia

Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Arkana ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

Renault Arkana E-TECH - hybrydowy SUV - na zewnątrz

niezrównana przyjemność z jazdy

Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.

* w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

WERSJE

ARKANA E-TECH Hybryda

 • ZEN E-TECH Hybrid

  ZEN E-TECH Hybrid

  już od 119 900 zł
  Wyposażenie : wersja podstawowa
 • INTENS E-TECH Hybrid

  INTENS E-TECH Hybrid

  już od 130 900 zł
  Wyposażenie
 • R.S. LINE E-TECH Hybrid

  R.S. LINE E-TECH Hybrid

  już od 142 900 zł
  Wyposażenie

dowiedz się więcej o Arkanie

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

poznaj również...

KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej