Twoje 24 godziny z hybrydą Renault

Poznaj zalety hybryd Renault.

Renault Arkana E-Tech full hybrid

Powody, dla których warto wybrać auto hybrydowe:

E-Tech hybryda

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. 

komfortowy i technologiczny kokpit

System multimedialny Easy Link z ekranem 9,3'', personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25", automatyczny hamulec postojowy, ładowarka indukcyjna i praktyczne schowki... Wybierz najlepsze z innowacji!

przestronne wnętrze

Arkana dostosowuje się do potrzeb Twoich i Twoich pasażerów z dużą przestrzenią na miejscach tylnych oraz pojemność bagażnika wynosząca od 513 l do 1296 l (gdy tylna kanapa jest złożona) w wersji benzynowej.

Renault Captur E-Tech full hybrid

Powody, dla których warto wybrać auto hybrydowe:

zalety auta elektrycznego, wszechstronność hybrydy

Cisza, komfort, szybkość reakcji... Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu o łącznej mocy 145 KM połączonej z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów, hybryda Captur E-Tech zapewnia nową przyjemność z jazdy, jednocześnie pozwalając na ograniczenie emisji CO2 i kontroluj zużycie paliwa.

praktyczny i zaawansowany technologicznie

Kokpit high-tech z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej nawet 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, cyfrowy zespół wskaźników i zegarów o przekątnej do 10,25’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „e-Shifter”... Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie.

elektryczny na żądanie

Ciesz się czystą mobilnością na najwyższym poziomie dzięki innowacyjnej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii wywodzącym się bezpośrednio z naszego doświadczenia w Formule 1.