Twoje 24 godziny z hybrydą Renault

Poznaj zalety hybryd Renault.

Renault Austral E-Tech full hybrid

Powody, dla których warto wybrać auto hybrydowe:

openR link

OpenR to jedna z największych pokładowych powierzchni cyfrowych: 774 cm2 na 2 ekranach o przekątnej 12”. Wyposażony w system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google*, oferuje niespotykane dotąd wrażenia.

wersja esprit Alpine

Renault Austral może mieć jeszcze bardziej sportowy wygląd: emblemat esprit Alpine, wyjątkowy lakier w kolorze szary schiste satin, felgi ze stopu metali lekkich 20” daytona, morowane tylne reflektory high-tech z efektem włókien 3D, tapicerka z Alcantary® z niebieskimi przeszyciami oraz kierownica pokryta skórą nappa i Alcantarą® z niebiesko-biało-czerwonymi szwami.

E-Tech full hybrid

Rozruch odbywa się automatycznie w trybie elektrycznym, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie podczas ruszania. Dzięki hamowaniu odzyskowemu akumulator ładuje się podczas jazdy. Możliwe jest również odzyskanie większej ilości energii dzięki czterem trybom regeneracji sterowanym przez łopatki za kierownicą.

Renault Arkana E-Tech full hybrid

Powody, dla których warto wybrać auto hybrydowe:

E-Tech full hybrid

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. 

komfortowy i technologiczny kokpit

System multimedialny Easy Link z ekranem 9,3'', personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25", automatyczny hamulec postojowy, ładowarka indukcyjna i praktyczne schowki... Wybierz najlepsze z innowacji!

przestronne wnętrze

Arkana dostosowuje się do potrzeb Twoich i Twoich pasażerów z dużą przestrzenią na miejscach tylnych oraz pojemność bagażnika wynosząca od 513 l do 1296 l (gdy tylna kanapa jest złożona) w wersji benzynowej.

Renault Captur E-Tech full hybrid

Powody, dla których warto wybrać auto hybrydowe:

E-Tech full hybrid

Cisza, komfort, szybkość reakcji... Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu o łącznej mocy 145 KM połączonej z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów, Captur E-Tech full hybrid zapewnia nową przyjemność z jazdy, jednocześnie pozwalając na ograniczenie emisji CO2 i kontroluj zużycie paliwa.

Renault Captur E-Tech full hybrid

wnętrze przyciągające spojrzenie

Smart cockpit z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, zegary cyfrowe o przekątnej 10,2’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „E-shifter”... Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie. 

wersja E-Tech engineered

Zarezerwowana wyłącznie dla silnika E-tech full hybrid 145 km. Ciepłe tytanowe akcenty na listwie F1® i końcówki rur wydechowych, oznakowanie E-Tech engineered na lewym boku, emblemat E-Tech na kierownicy, deska rozdzielcza z błyszczącym, czarnym dekorem i akcentami w kolorze ciepłego tytanu, pasującymi do foteli. Design, który sprawi, że każda podróż przebiegnie w luksusowej atmosferze.