Zalety technologii hybrydowej

renault

zmiany klimatyczne

Jedną z przyczyn drastycznego wzrostu temperatur jest spalanie paliw kopalnych takich jak węgiel, ropa czy gaz. Paliwa te wykorzystywane są do produkcji energii elektrycznej, transportu czy w przemyśle. Podczas spalania uwalniane do atmosfery dodatkowe gazy cieplarniane co przyczynia się do podwyższenia średniej temperatury na świecie.*

 

 

 

 

 

 *źródło: https://www.wwf.pl/klimat

renault

odpowiedź Renault

Renault E-Tech hybrid: idealne połączenie silnika elektrycznego i benzynowego

E-Tech jest innowacyjną technologią hybrydową stworzoną przez Renault. Chroniona 150 patentami, została opracowana we współpracy z zespołami z Renault F1 i czerpie z naszej już ponad dziesięcioletniej wiedzy w dziedzinie samochodów elektrycznych.

 

Napęd E-Tech hybrid składa się z silnika spalinowego, 2 silników elektrycznych i akumulatora trakcyjnego. Dzięki automatycznej skrzyni biegów Multi-mode oraz inteligentnemu modułowi zarządzania energią, nasze samochody hybrydowe skutecznie oszczędzają paliwo, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i płynności jazdy. Przejedź jeszcze więcej kilometrów w trybie w 100% elektrycznym!

captur-e-tech

zalety hybryd

Samochody hybrydowe E-Tech wyposażone są w akumulator, który ładuje się, wykorzystując energię kinetyczną. Podczas zwalniania lub hamowania akumulator odzyskuje energię wykorzystując siłę napędową zmagazynowaną w silniku elektrycznym. W pozostałych przypadkach, silnik spalinowy działa jak generator prądu, ładując akumulator.

Opinie klientów

„Żadna inna firma nie daje takiej możliwości skorzystania z 24 godzinnego zapoznania się z samochodem, zazwyczaj można na parę minut, a tutaj jest tak, można sprawdzić komfort jazdy i wszystko inne.”

„Jedna z nielicznych akcji gdzie można było przetestować na dobę, auto sprawdziło się w moim prawdziwym życiu, a nie jak inni dealerzy się pytają za godzinę czy się panu podoba czy nie, z przyjemnością można się przekonać do tego auta, bardzo mi się podoba, że miałem możliwość przetestowania i każdy kto oglądał też był zachwycony, marka robi wrażenie.”

„Można sobie samemu dostosować czas, miejsce, drogę, warunki w jakich się sam mogę poruszać, nikt mi nie przeszkadza w prowadzeniu i w danym miejscu mogę sobie przetestować dany samochód, można było sprawdzić u siebie w garażu czy naładowanie takiego samochodu jest bezproblemowe.”