Jazda samochodem elektrycznym

Dowiedz się więcej na temat jazdy samochodem elektrycznym, będącym połączeniem komfortu, mocy i elastyczności w każdych okolicznościach!

Czy samochody elektryczne prowadzi się inaczej?

Jazda samochodem elektrycznym

Komfort samochodu elektrycznego

Samochody elektryczne Renault  wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów sprzężoną z silnikiem elektrycznym, zapewniającym optymalny moment obrotowy od chwili rozruchu, uwalniając kierowcę od konieczności zmiany biegów. Dzięki temu, może się w pełni skupić na drodze.


Ponadto, silniki elektryczne nie emitują żadnych wibracji i hałasu, w przeciwieństwie do silników spalinowych, zapewniając absolutna ciszę i komfort dla kierowcy i pasażerów.

Czy samochody elektryczne mają większą moc?

Dynamika samochodu elektrycznego

Nieporównywalna dynamika

Samochody elektryczne są tak zaprojektowane, aby zapewnić optymalną dynamikę jazdy. Automatyczna skrzynia biegów zwalnia kierowcę ze zmiany biegów i umożliwia wykonywanie dynamicznych przyspieszeń już tuż po rozruchu, ale również podczas wyprzedzania, dzięki wyższym obrotom silnika elektrycznego.

Gdzie można jeździć samochodem elektrycznym?

Samochód elektryczny na drodze krajowej

Korzystaj z technologii optymalizacji zasięgu podczas poruszania się po drogach krajowych. Na zasięg wpływa ukształtowanie drogi, dlatego zaleca się dostosowanie stylu jazdy na całej trasie pomimo tego, że nasze samochody są przystosowane do jazdy w każdych okolicznościach.

Samochód elektryczny w mieście

Odkryj na nowo jazdę po mieście dzięki zwinności samochodów elektrycznych. Poruszaj się swobodnie po mieście, niekiedy nawet buspasem i parkuj bezpłatnie w niektórych miastach. Technologia elektryczna pozwoli Ci przemierzać miasto w absolutnej ciszy, nie emitując zanieczyszczeń i bez wibracji. Jednocześnie możesz korzystać z przyjemności niezrównanej dynamiki przy ruszaniu i wyprzedzaniu.

Samochód elektryczny na autostradzie


Pokonuj duże odległości, planując swoje trasy. Zasięg samochodów elektrycznych jest różny w zależności od modelu i warunków drogowych. Właśnie dlatego ważne jest planowanie swoich podróży, zwracając uwagę na różne możliwości ładowania.

 

Technologia odzyskiwania energii umożliwia utrzymanie stałego zapasu energii. Aby naładować akumulator w trakcie podróży, skorzystaj z przerwy, aby podłączyć się do gniazda ładowania na parkingach na autostradzie.

Poznaj naszą technologię elektryczną

Technologia elektryczna Renault

Pytania na temat silników elektrycznych