RENAULT PRZEDSTAWIA HYBRYDOWY CAPTUR E-TECH

Renault Captur E-Tech hybrydowy - SUV

Nowy CAPTUR dostępny również z silnikiem E-TECH Hybrid!

Renault Captur E-Tech hybrydowy - SUV

Wszechstronny napęd hybrydowy

Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu połączonym z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów Multi-mode (MMT) na nowo odkryjesz przyjemność z jazdy naszym wszechstronnym napędem hybrydowym. W mieście korzystaj z funkcji ruszania w trybie 100% elektrycznym, który zapewni Ci cichą i wygodną jazdę. Długa podróż? Ciesz się autonomią samoładującej się hybrydy bez konieczności podłączania jej do zewnętrznego źródła prądu.

Renault Captur E-Tech hybrydowy- SUV

Bądź EKO!

Ograniczaj emisję CO2 na co dzień i kontroluj zużycie paliwa podczas całej podróży. W mieście wykorzystuj zalety napędu pełnej hybrydy, który pozwala na jazdę nawet przez 80% czasu bez emisji szkodliwych substancji z rury wydechowej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 40% paliwa w porównaniu z silnikiem spalinowym o podobnej mocy. Włącz tryb B-Mode na swojej skrzyni biegów, aby skorzystać z odzyskiwania energii kinetycznej i doładować akumulator trakcyjny.

Captur E-Tech hybrydowy

Niespotykana przyjemność z jazdy

Gotowy na odkrycie nowych wrażeń? Cisza, komfort, elastyczność…Dzięki wielotrybowej skrzyni biegów Multi-mode i napędowi hybrydowemu o mocy systemowej 140 KM, Captur E-Tech hybryda zapewnia dynamiczne przyspieszenia oraz płynną i cichą jazdę przez całą podróż. Jazda nim to prawdziwa przyjemność!

Renault Captur E-Tech hybrydowy - SUV
Renault Captur E-Tech hybrydowy - SUV

Poznaj naszą gamę samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

Technologie hybrydowe Renault

E-Tech

E-Tech

Poznaj technologie hybrydowe dopasowane do Twoich potrzeb

dowiedz się więcej
Captur E-Tech hybrydowy plug-in

Captur E-Tech hybryda plug-in

Odkryj Captur z możliwością ładowania

dowiedz się więcej

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej