Poznaj umowy serwisowe dla flot samochodowych

Jako właściciel parku samochodowego masz świadomość z jakimi nakładami finansowymi i sprawnym zarządzaniem wiąże się jego utrzymanie. Dlatego oferujemy Ci umowy serwisowe. Udostępniamy Ci swoje know-how, aby zapewnić Ci odpowiednią obsługę i przeglądy Twojego parku - wszystko przy jak najniższych kosztach. Nasze umowy serwisowe obejmują okresy od 36 do 60 miesięcy i przebiegi od 90 000 do 200 000 km. Mogą być włączone do oferty finansowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce.

Nasze usługi

Koszty umowy serwisowej mogą być włączone do oferty finansowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce dopasowanej do Twoich potrzeb.

Do Twojej dyspozycji

Z wszystkich usług przeznaczonych dla profesjonalistów możesz skorzystać w sieci PRO+ Centrum Obsługi Firm.

Ogólne warunki umów serwisowych

Umowy serwisowe oraz przedłużona gwarancja mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie umów serwisowych).

Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania umowy zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy dostępnymi u Twojego koncesjonera.

Masz już umowę serwisową?

Sprawdź jej warunki:

Easy Service

Moje Przeglądy

Full Service

Poznaj Umowę Serwisową Formuła Non Stop Pro

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?


Jeździsz spokojnie nawet przez 5 lat! 

Zapewniamy Ci bezpłatną naprawę lub wymianę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (nie płacisz też nic za robociznę). 
Będziemy do Twojej dyspozycji w całej Europie! Zyskujesz usługę Renault Assistance w Europie, pomoc drogową i holowanie. 
Cały czas masz wolność wyboru: udostępnimy Ci samochód zastępczy na 3 dni lub pokryjemy koszty powrotu do miejsca zamieszkania lub kontynuowania podróży. 
Czas trwania umowy i przebieg kilometrów to aż do 5 lat i/lub 200 000 km.