Renault Master. Gotowe na każde wyzwanie Gotowe na każde wyzwanie.

Leasing 103% na 3 lata*

 

Easy Mobility - zastępcze auto dostawcze dla Twojej firmy

 

Easy Service PRO - przeglądy i przedłużona
gwarancja do 5 lat lub 200 000 km

 

Renault od ręki

Teraz bez wychodzenia z domu sprawdzisz aktualną ofertę samochodów dostawczych dostępnych od ręki.

Renault Master z przodu

Renault Master

Dostępny z silnikiem o mocy 180 KM oraz momentem obrotowym 400 Nm

więcej o modelu
Renault Trafic z przodu

Renault Trafic

Dostępny z silnikiem 2.0 dCi o mocy 170 KM i automaytyczną skrzynią biegów EDC

więcej o modelu

Elektryczne samochody dostawcze Renault

Gama dostawczych samochodów elektrycznych Renault to ekorowiązanie dla Twojego biznesu. Zyskasz nie tylko Ty, ale również środowisko!

Master E-Tech elektryczny z przodu

Renault Master E-Tech elektryczny

Transportuj, korzystając w 100% z napędu elektrycznego!

więcej o modelu
Renault Kangoo E-Tech elektryczne z przodu

Renault Kangoo E-Tech elektryczne

W 100% elektryczne! 200 km rzeczywistego zasięgu.

więcej o modelu

Ułatw sobie życie z Renault

* Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing, oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Szczegóły oferty w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl. Stan oferty na 17.08.2020 r. Wartości zużycia paliwa dla modelu Renault Master, w zależności od wariantu i wersji, wynoszą w cyklu mieszanym od 5,8 do 9 l/100 km, a emisja CO2 od 154 do 233 g/km. Wyżej wymienione wartości zostały określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP, a następnie przeliczone według reguł stosowanych do cyklu NEDC, aby umożliwić ich właściwe porównanie, zgodnie z rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Stan na dzień 17.08.2020 r. Podane wartości mogą się różnić od rzeczywistych, na które wpływają m.in.: styl i warunki jazdy, dodatkowe wyposażenie samochodu zainstalowane po rejestracji pojazdu, jego stan techniczny. Sprawdź szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault lub na stronie wltp.renault.pl. Informacje dotyczące odzysku i recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji na stronie renault.pl.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej