Wyposażenie Renault KANGOO Express

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Wyposażenie Renault KANGOO Express

Poznaj wyposażenie w podziale na kategorie

Renault - KANGOO Express Wnętrze

3 miejsca z przodu

Dzięki fotelowi kierowcy oraz 2-miejscowej kanapa pasażera, Renault KANGOO Express oferuje 3 pełnowymiarowe siedzenia z przodu. Pod siedziskiem kanapy znajduje się obszerny schowek, natomiast niezależnie składane oparcia mogą służyć jako stolik lub ułatwienie przewiezienia długich przedmiotów. 

Renault - KANGOO Express Przegroda

Składany fotel pasażera

Aby uzyskać płaską podłogę oraz wydłużyć powierzchnię ładunkową, można złożyć przedni fotel pasażera. Możesz wtedy uzyskać długość 2,1 m, 2,5 m lub 2,9 m, w zależności od wybranej wersji. 

Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina

Powiększona kabina

Z Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina nie będziesz musiał(a) wybierać między przewozem osób, a transportem towarów. Dzięki składanej kanapie tylnej, Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina oferuje wyjątkowe możliwości konfiguracji. Możesz podróżować w grupie 5 osób i mieć do dyspozycji 2,4 m3 pojemności użytkowej. 

Przegrody

Przegroda rurkowa, pełna z blachy, oszklona, okratowana? Wybierz z naszej szerokiej oferty przegród. 

Renault - KANGOO Express - Przegroda odchylana

Przegroda odchylana

Chcesz przewieść długie przedmioty i jednocześnie zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy? Ruchoma kratka działowa z kraty to proste. 

Renault - KANGOO Express - Klapa dachowa

Przesuwana klapa dachowa

Dzięki przesuwanej klapie dachowej, możesz przewozić pionowo długie i wielkogabarytowe przedmioty. Skorzystaj z otworu o długości 47 cm i szerokości do 1 m. 

Renault - KANGOO Express - Branża budowlana

Zwiększona ładowność użytkowa

Chcesz przewozić jeszcze więcej? Opcja z powiększoną ładownością sprawi, że maksymalna ładowność Twojego Renault KANGOO Express zmieni się z 650 na 800 kg.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Schowek przedni

Dzięki dużej pojemności (15 litrów), można do niego schować laptopa, a nawet kask. 

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Schowek w desce rozdzielczej

Łatwo dostępny, można w nim trzymać długopisy, notatniki, formularze w formacie A4.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Moduł w konsoli środkowej z podłokietnikiem

Ten praktyczny schowek zapewni porządek. Kubek, butelka do 1,5 l, CD... Wszystko w największym porządku.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Półka sufitowa

W kabinie, nad przednią szybą znajduje się szeroka i głęboka przestrzeń!

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault KANGOO Express - technologia

Kamera i czujnik cofania

Kamera cofania, doskonała do wykonywania manewrów, przekazuje obraz tego co się dzieje za samochodem na ekran nawigacji R-LINK lub w wewnętrznym lusterku wstecznym. Kamera cofania, doskonała do wykonywania manewrów, przekazuje obraz tego co się dzieje za samochodem na ekran nawigacji R-LINK lub w wewnętrznym lusterku wstecznym. 
Jako uzupełnienie kamery cofania, podczas wykonywania manewru, czujnik wykrywa ewentualne przeszkody i ostrzega kierowcę serią krótkich sygnałów, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania do przeszkody. 

Renault - KANGOO Express - Ruszanie pod górę

System wspomagania ruszania pod górę

Szczególnie przydatny, gdy samochód jest mocno obciążony, system wspomagania ruszania pod górę pozwala bezpiecznie ruszyć.


Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Tryb „ECO”

Chcesz jeździć oszczędniej i odpowiedzialnej? Nic prostszego! Włącz tryb ECO za pomocą przycisku znajdującego się obok hamulca ręcznego, aby zmniejszyć zużycie do 10%.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Czujnik deszczu

Czujnik światła i deszczu

Czujniki, usytuowane na szybie przedniej Renault KANGOO Express w okolicy lusterka wstecznego, powodują automatyczne włączenie świateł, gdy zapada zmrok oraz włączenie wycieraczek, gdy zaczyna padać deszcz.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

System multimedialny R-LINK Evolution

Dzięki nowoczesnemu interfejsowi i szczególnie dopracowanej grafice, dotykowy system multimedialny R-LINK Evolution umożliwia swobodny dostęp do innowacyjnych i praktycznych funkcji: nawigacja Tom Tom, wbudowane aplikacje (e-mail, R-LINK Tweet, Pogoda, Renault Assistance...), zestaw głośnomówiący Bluetooth, rozpoznawanie mowy...

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

Renault KANGOO Express w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KANGOO Z.E.

KANGOO Z.E.już od 119 990 zł

Nowy TRAFIC

Nowy TRAFICjuż od 83 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej