Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech

elektromobilność według Nowego, w 100% elektrycznego Megane E-Tech

ułatw sobie codzienne obowiązki samochodem elektrycznym

Elektromobilność, doświadczenie Renault

technologia układu elektrycznego

Wraz z nową platformą CMF-EV, w 100% elektrycznego Megane E-Tech możesz cieszyć się czystą przyjemnością z jazdy i maksymalną wydajnością, które gwarantują również:

 

  • połączenie akumulatora 60 kWh z silnikiem elektrycznym o mocy 220 KM.

 

  • najnowsza technologia gospodarki termicznej akumulatora trakcyjnego z chłodzeniem wodnym Renault

przemyślana na nowo przestrzeń wewnętrzna

W 100% elektryczny Megane E-Tech został zaprojektowany dla Twojego komfortu. Najcieńszy na rynku akumulator trakcyjny o grubości 108 mm oraz kompaktowy silnik elektryczny uwalniają przestrzeń z przodu zapewniając 33 l przestrzeni na schowki wewnątrz kabiny.

 

Pomyśleliśmy również o Twoich pasażerach. Brak elementów mechanicznych (takich jak np. skrzynia biegów) oraz duży rozstaw osi tworzą płaską podłogę i gwarantują komfortową przestrzeń na nogi.

ekscytująca jazda

Megane E-Tech, w 100% elektryczny, to nie tylko nowy silnik elektryczny, ale również lepsze rozłożenie masy nadwozia oraz niżej położony środek ciężkości. 

 

Krajobraz zmienia się w elektryzującej ciszy. Dynamiczne, liniowe przyspieszenia następują po sobie z wdziękiem atlety. Bez szarpnięć i wibracji. Dzięki łopatkom do  sterowania rekuperacją energii przy kierownicy, Twoja przyjemność z jazdy przechodzi do nowego wymiaru.

akumulator i zasięg

ładowanie

kable i terminale

koszty i obsługa techniczna

życie z samochodem elektrycznym