NOWE RENAULT

MEGANE E-TECH W 100% ELEKTRYCZNE

ELECTRIC ONLY, DRIVERS ONLY

220KM

czyli 160 kW

7,4 sek.

0-100 km/h

450km

zasięgu (WLTP)

Nowa, rewolucyjna platforma CMF-EV została wyposażona w ultrapłaski akumulator 60 kWh oraz kompaktowy silnik elektryczny o mocy 160 kW. Optymalne rozłożenie obciążenia, większy rozstaw osi oraz bardzo niski środek ciężkości poprawiają zwinność i powiększają przestrzeń w kabinie.

W 100% elektryczne Megane E-Tech łączy żywiołowość kompaktowego hatchbacka ze spontanicznością najbardziej sportowych wersji. Silnik elektryczny o mocy 220 KM usytuowany z przodu, od razu dostępny moment obrotowy 300 Nm oraz 20” obręcze kół nadają nową jakość prowadzeniu auta.

Możesz jechać spokojnie. Wewnętrzne lusterko wsteczne z wbudowaną kamerą ułatwi Ci obserwowanie otoczenia, a o Twoje bezpieczeństwo zadba 26 systemów wspomagania jazdy. Dzięki openR link z Google możesz bez obaw podążać do celu, sterować systemami pokładowymi za pomocą komend głosowych i cieszyć się swoimi ulubionymi aplikacjami.

Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – wnętrze, deska rozdzielcza i system multimedialny
  • Sterowanie głosem

   Wystarczy powiedzieć „OK, Google…” aby zaplanować trasę, znaleźć stację ładowania, zmienić tryb jazdy lub zwiększyć temperaturę. Nowy system multimedialny openR link z Google, wyposażony w asystenta głosowego, czeka na Twoje polecenia.

  • Zabierz swoje aplikacje ze sobą

   Twoje konto Google zawsze z Tobą. Czytaj wiadomości, słuchaj muzyki i korzystaj z ulubionych aplikacji. Automatyczne i ciągle aktualizowane mapy Google Maps ułatwiają drogę.

  • Pełna immersja

   774 cm<sup>2</sup> powierzchni na 2 ekranach o przekątnej 12”, czyli jedna z największych pokładowych powierzchni cyfrowych. Wyposażony w system multimedialny openR link z Google oraz w deskę rozdzielczą nowej generacji openR z poprawionymi kolorami ekran multimedialny gwarantuje niesamowite wrażenia.

  • Nieskończone możliwości personalizacji

   System openR link z Google rejestruje ustawienia fotela, atmosfery, prowadzenia, tras i je zapamiętuje. Twój samochód inteligentnie Cię rozpozna i dostosuje się do Twoich preferencji.

  • Intuicyjna nawigacja

   Zablokowana droga, nowa jednokierunkowa ulica, tymczasowy objazd, informacje o natężeniu ruchu i inne niemiłe niespodzianki. Dzięki aktualizacjom Google Maps w czasie rzeczywistym system nawigacji zapewnia precyzyjną jazdę nawet w przypadku utraty zasięgu sieci.

WYJĄTKOWY DESIGN

Przód nawiązujący do typowego SUV-a oraz korpus kompaktowego hatchbacka nadaje mu wyjątkowy wygląd. Światła full LED z przodu, połyskujący pas 3D z tyłu, 20’’ obręcze kół, chromowane elementy z efektem pozłocenia oraz czarny rozgwieżdżony dach zapewniają wyjątkowy design.

Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – przód
przód
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – korpus kompaktowego hatchbacka
korpus kompaktowego hatchbacka
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – oświetlenie podłogi
oświetlenie podłoża
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – aluminiowe 20” obręcze kół
aluminiowe 20” obręcze kół
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – nowa linia świateł przednich
nowa linia świateł przednich
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – nowa linia świateł tylnych
nowa linia świateł tylnych
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – nowy emblemat Renault
nowy emblemat Renault
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – nowy znak
nowe oznaczenie modelu
Nowe, w 100% elektryczne Renault Megane E-Tech – wnętrze

ergonomia i przestrzeń

Ekskluzywna platforma w 100% elektrycznego Megane E-Tech oferuje całkowicie płaską podłogę. 209 mm miejsca na nogi z tyłu, 33 l schowków i poszerzona konstrukcja w połączeniu z deską rozdzielczą openR zapewniają więcej przestrzeni.

sound design Harman Kardon

Za sprawą dźwięków o wysokiej jakości odtwarzanych przez nowy system audio Harman Kardon technologia dźwięku przestrzennego i wybór oświetlenia (naturalny, żywy, klubowy lub lounge), pobudzą Twoje zmysły nawet przy najdłuższych trasach.

Modułowość i schowki

Ładowarka indukcyjna z przodu, gniazdo USB-C z tyłu, schowek środkowy, 33 l pojemności schowków środkowych i bocznych oraz 440 l pojemności bagażnika. W 100% elektryczne Megane E-Tech to nowy poziom praktyczności.

Żyj elektrycznie z Renault