silnik

silnik full hybrid Renault Symbioz

Renault Symbioz E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid

Wybierz to, co najlepsze w technologii hybrydowej Renault. W obszarach miejskich można korzystać nawet w 80% z napędu elektrycznego¹ i zaoszczędzić do 40% paliwa², jednocześnie zmniejszając emisję CO₂.

dowiedz się więcej na temat technologii E-Tech full hybrid

1 w zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault / 2023.

2 E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem mild hybrid, zgodnie z protokołem WLTP City/źródło UTAC & IDIADA/ wrzesień 2022 r.

silnik

145 KM

E-Tech full hybrid

do

1000 km

zasięguE-Tech full hybrid 145 z pełnym bakiem, według danych WLTP

od

4,7 l/100 km

zużycie paliwaw cyklu WLTP

do

80 %

jazdy w mieście w trybie elektrycznymw zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy/źródło wewnętrzne Renault/2023

Renault Symbioz - technologia E-Tech full hybrid

technologia E-Tech full hybrid

Renault Symbioz łączy silnik elektryczny z wydajnym silnikiem spalinowym, które w razie potrzeby działają na zmianę lub jednocześnie. Wielotrybowa automatyczna skrzynia biegów przystosowana do całkowicie elektrycznej jazdy.

Renault Symbioz E-Tech full hybrid - hamowanie rekuperacyjne

hamowanie rekuperacyjne

Ciesz się dynamicznym, responsywnym przyspieszeniem Renault Symbioz przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji CO2. Dzięki hamowaniu rekuperacyjnemu, akumulator naładuje się automatycznie w fazie hamowania i zwalniania. Nie ma potrzeby podłączać samochodu do gniazda elektrycznego.

Renault Symbioz E-Tech full hybrid - zużycie paliwa

zużycie

Poruszaj się Renault Symbioz na napędzie elektrycznym przez 80% czasu jazdy w mieście¹ i oszczędzaj do 40%² paliwa, przy zużyciu wynoszącym 4,7 l/100 km.

1 w zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault/2023.

2 E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem mild hybrid, zgodnie z protokołem WLTP City/źródło UTAC & IDIADA/ wrzesień 2022 r.

inteligentny tryb hybrydowy

Renault Symbioz E-Tech full hybrid - inteligentny tryb hybrydowy

optymalizacja akumulatora

Twój samochód zna profil oraz topografię trasy i przewiduje, czy lepiej prowadzić pojazd w trybie spalinowym, hybrydowym czy w 100% elektrycznym, w zależności od danej sytuacji. Dzięki jeździe hybrydowej można zoptymalizować energię akumulatora i poprawić zużycie paliwa oraz zasięg samochodu Renault Symbioz.