wciągające wrażeniami z jazdy z usługami online

wciągające wrażeniami z jazdy z usługami onlineRenault Scenic

wrażenia z jazdy z usługami online

W Renault Scenic E-Tech 100% electric możesz cieszyć się pełną łącznością dzięki systemowi multimedialnemu openR link. Poprzez instalację ulubionych aplikacji, wbudowane usługi Google¹ oferują wyjątkowe, spersonalizowane i intuicyjne wrażenia z jazdy z Google Maps², Google Assistant² i Google Play³.

 

Możesz także korzystać z najnowszych funkcji, aplikacji i usług bez konieczności odwiedzania warsztatu, dzięki technologii FOTA - Firmware Over The Air - systemowi zdalnej aktualizacji.

 

Zarządzaj swoim pojazdem zdalnie ze smartfona za pomocą aplikacji My Renault: monitoruj działanie swojego Scenica, odkrywaj jego funkcje poprzez samouczki, programuj ładowanie i wiele więcej.

¹ Google, Google Play, Google Maps, Waze i inne marki są zastrzeżonymi markami Google LLC.

² usługi online My Renault, Google Maps oraz Google Assistant są dostępne przez 5 lat, licząc od daty przekazania samochodu.

³ korzystanie z aplikacji pobranych z Google Play wymaga transferu danych. Aby to zrobić, należy udostępnić połączenie internetowe z telefonu do Renault.

system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google

Planer w czasie rzeczywistym - Renault Scenic E-Tech 100% electric

nawigacja w czasie rzeczywistym

Interfejs openR nowej generacji, o całkowitej powierzchni 774 cm², zapewnia jeszcze precyzyjniejszą nawigację. Planer podróży samochodem elektrycznym bierze pod uwagę preferencje kierowcy i proponuje trasy dostosowane do wybranych rodzajów ładowania, proponując najbardziej optymalne punkty ładowania.

Aktualizuje się automatycznie na podstawie rzeczywistego zużycia; w przypadku wykrycia przeszkody (korek, roboty drogowe itd.) trasa zostanie automatycznie przeliczona.

dowiedz się więcej na temat planowania trasy samochodu elektrycznego
Personalizacja - Renault Scenic E-Tech 100% electric

sterowanie głosem

openR link sterowany jest głosowo dzięki funkcji rozpoznawania głosu Google Assistant. „Hej Google, pokaż mi stacje ładowania w pobliżu”. Planuj swoje podróże, dostosowuj temperaturę, zmieniaj tryby jazdy, asystent głosowy Cię wysłucha. Nie odrywając wzroku od drogi, możesz łatwo włączyć muzykę, wykonywać połączenia, prosić o informacje i włączać określone funkcje pojazdu.

ponad 50 zainstalowanych aplikacji

ponad 50 aplikacji pokładowych

Podróżuj ze swoimi ulubionymi aplikacjami: Amazon Music, Deezer, Spotify, Waze, Les Incollables for Renault, Song Pop for Renault, L’Equipe, Vivaldi, Kabriol, Karacal i wiele innych. Aplikacje, dostarczone przez Renault i partnerów, zmienią Twoje podróże w doświadczenie bogate w treści.

L’Equipe for Renault - Renault Scenic E-Tech 100% electric
L’Equipe for Renault, aby znaleźć wszystkie wiadomości sportowe na żywo
RadioPlayer - Renault Scenic E-Tech 100% electric
RadioPlayer, aby uzyskać dostęp do ulubionych stacji radiowych w dowolnym momencie
SongPop - Renault Scenic E-Tech 100% electric
SongPop for Renault, aby bawić się z bliskimi w odgadywanie znanych utworów!

My Renault, Twój samochód pod ręką

Aplikacja My Renault* to kompletny zestaw usług i praktycznych korzyści: śledź zamówienie pojazdu w czasie rzeczywistym, od zakupu do dostawy; poznaj dostępne funkcje dzięki tutorialom i przewodnikom; uzyskaj bezpośredni dostęp do doradców w celu uzyskania porady lub wsparcia.


*dostępne przez 5 lat

system audio Harman Kardon®

wrażenia dźwiękowe - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

wciągające wrażenia dźwiękowe

Ciesz się wysokiej jakości technologią audio dzięki specjalnie zaprojektowanym głośnikom Harman-Kardon®.  Opracowana przez Renault Technologia Cocoon Effect oraz doskonale wyciszone, przestronne wnętrze Renault Scenic E-Tech 100% electric sprawiają, że możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką.

brzmienia zaprojektowane z Jeanem-Michelem Jarre'em

Sekwencja muzyczna autorstwa Jeana-Michela Jarre'a wita na pokładzie Renault Scenic E-Tech 100% electric. Wewnątrz towarzyszy jej animacja graficzna na desce rozdzielczej, a na zewnątrz specjalny dźwięk ostrzega pieszych, że zbliża się do nich pojazd. Aby zoptymalizować dźwięk systemu nagłośnienia, w zależności od wybranego źródła, stworzono 5 różnych trybów odsłuchu:

studioWyraźna i szczegółowa reprodukcja dźwięku. Skoncentrowana scena dźwiękowa umieszczona przed każdym słuchaczem.
podcastCiepły, głęboki dźwięk, który sprawia, że czujesz, jakby artysta był tuż obok Ciebie. Scena dźwiękowa jest umiejscowiona na środku deski rozdzielczej.
immersionGłębokie, ogarniające zanurzenie przenosi Cię do serca orkiestry.
concertRozległy, otaczający profil specjalnie zaprojektowany do dynamicznych dźwięków i koncertów.
clubWyraźne, intensywne zaakcentowanie niskich częstotliwości z mocnym, szerokim, kontrastowym dźwiękiem.
brzmienia zaprojektowane z Jeanem-Michelem Jarre'em

Sekwencja muzyczna autorstwa Jeana-Michela Jarre'a wita na pokładzie Renault Scenic E-Tech 100% electric. Wewnątrz towarzyszy jej animacja graficzna na desce rozdzielczej, a na zewnątrz specjalny dźwięk ostrzega pieszych, że zbliża się do nich pojazd. Aby zoptymalizować dźwięk systemu nagłośnienia, w zależności od wybranego źródła, stworzono 5 różnych trybów odsłuchu:

Studio - Renault Scenic E-Tech 100% electric
studio Wyraźna i szczegółowa reprodukcja dźwięku. Skoncentrowana scena dźwiękowa umieszczona przed każdym słuchaczem.