systemy wspomagania parkowania

uproszczone parkowanieMegane E-Tech 100% electric

Renault Megane E-Tech 100% electric - parkowanie automatyczne

System Full Park Assist

System zapewnia automatyczne parkowanie. Wyszukanie miejsca parkingowego oraz manewry wykonywane są półautonomicznie przez samochód. Ty panujesz tylko nad prędkością.

Renault Megane E-Tech 100% electric - kamera 3D vision 360

Kamera 3D 360°

Wykonuj manewry bez żadnego wysiłku. Twój samochód jest wyposażony w 4 kamery, których obraz pokazuje bezpośrednie otoczenie wokół pojazdu. Dodatkowo możesz wywołać cyfrowy obraz samochodu i dowolnie nim obracać.

ale również...

Renault Megane E-Tech 100% electric

kamera cofania

Przekazuje ona na ekran obraz z kamery zainstalowanej z tyłu, w momencie włączenia biegu wstecznego. Linie nawigacyjne ułatwiają manewrowanie i zapewniają bezpieczeństwo.

Renault Megane E-Tech 100% electric

składane lusterka zewnętrzne z funkcją pamięci

Automatycznie składane lusterka wsteczne z funkcją pamięci, w zależności od Twojego profilu i funkcji nachylenia na biegu wstecznym.

Renault Megane E-Tech 100% electric - system wspomagania parkowania przodem

system wspomagania parkowania przodem

Wyposażony jest on w czujniki ułatwiające manewrowanie, sygnalizując za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych bliskość przeszkód znajdujących się przed samochodem.

Renault Megane E-Tech 100% electric - system wspomagania parkowania bokiem

system wspomagania parkowania bokiem

Wyposażony jest on w czujniki ułatwiające manewrowanie, sygnalizując za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych bliskość przeszkód znajdujących z boku samochodu.

Renault Megane E-Tech 100% electric - system wspomagania parkowania tyłem

system wspomagania parkowania tyłem

Wyposażony jest on w czujniki ułatwiające manewrowanie, sygnalizując za pomocą sygnałów dźwiękowych i wizualnych bliskość przeszkód znajdujących się za samochodem.