możliwości konfiguracji wnętrza i wymiary

możliwości konfiguracji wnętrza i wymiaryRenault Symbioz

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej, przesuwanej kanapie i elektrycznie regulowanym przednim fotelom, Renault Symbioz oferuje przestronne wnętrze z możliwością konfiguracji, które dopasuje się do wszystkich zastosowań.

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

bogate możliwości zmiany konfiguracji wnętrza

Praktyczne i przestronne wnętrze Renault Symbioz oferuje bogate możliwości konfiguracji, w tym przesuwaną kanapę dla wygody pasażerów z drugirgo rzędu siedzeń, jak również elektrycznie sterowanyme przednie fotele. Zdobądź więcej miejsca w mgnieniu oka.

Renault Symbioz - pojemność bagażnika

pojemność bagażnika

Dzięki dużej pojemności bagażnika, wynoszącej do 624 litrów*, Renault Symbioz dopasuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Po złożeniu tylnej kanapy całkowita pojemność bagażnika wynosi 1582 litrów, co pozwala na przewożenie bagażu, zakupów lub sprzętu sportowego.

* równoważna pojemność mierzona zgodnie z normą VDA (ISO 3832) 548 dm3 dla wersji E-Tech full hybrid. Norma VDA polega na obliczeniu całkowitej objętości bagażnika przy użyciu przedmiotów o standardowym kształcie i objętości (200 mm x 100 mm x 50 mm = 1 dm3).

Alt Image C29

bagażnik z elektryczną klapą

Bagażnik Renault Symbioz ze zmotoryzowaną klapą  otwiera się i zamyka automatycznie, ułatwiając załadunek i rozładunek bagażu lub zakupów. Praktyczna funkcja hands free otwiera tylną klapę jednym ruchem stopy.

Renault Symbioz - przesuwana kanapa

przesuwana kanapa

Korzystaj z bogatych możliwości konfiguracji Twojego Renault Symbioz. Dzięki przesuwanej o 16 cm tylnej kanapie pojemność bagażnika może wzrosnąć z 492 do 624 litrów.

Renault Symbioz - fotele przednie regulowane elektrycznie

fotele przednie regulowane elektrycznie

Dostosuj przestrzeń wewnętrzną do swoich potrzeb dzięki elektrycznie regulowanym przednim fotelom. Więcej przestrzeni, więcej komfortu.

pojemności i wymiary

Poznaj wewnętrzne i zewnętrzne wymiary Renault Symbioz.

pojemność wnętrza Symbioz

   E-Tech full hybrid
pojemność bagażnika z kanapą przesuniętą do przodu  624 litry
pojemność bagażnika z kanapą przesuniętą do tyłu  492 litry
pojemność bagażnika z kanapą złożoną  1582 litry

wymiary Symbioz

Renault Symbioz E-Tech full hybrid
Renault Symbioz E-Tech full hybrid
Renault Symbioz E-Tech full hybrid
Renault Symbioz E-Tech full hybrid