przestronność i wymiary

przestronność i wymiaryRenault Scenic

Wyjątkowy w swoich proporcjach, rodzinny Scenic E-Tech 100% electric gwarantuje wszystkim swoim pasażerom bezkompromisowy komfort. Kompaktowy na zewnątrz, oferuje wszystkim pasażerom przestrzeń, jasność, komfort i technologię. Jest po prostu stworzony dla rodzin.

handle - Renault Scenic E-Tech 100% electric

wyjątkowa przestronność dla całej rodziny

Najbardziej kompaktowy pojazd rodzinny w swojej kategorii może się również pochwalić największą przestronnością. Całkowicie płaska podłoga dzięki elektrycznej platformie CMF-EV zapewnia rozstaw osi wynoszący 2,78 m i optymalny komfort, szczególnie z tyłu, dzięki miejscu na nogi 27,8 cm na wysokości kolan i odległości od kanapy do dachu wynoszącej 88 cm. Cała rodzina ma zapewniony optymalny komfort podróżowania.

 pojemny bagażnik - Renault Scenic E-Tech 100% electric

pojemny bagażnik

Bagażnik możesz dostosować do potrzeb rodziny i sposobu użycia pojazdu. Scenic E-Tech 100% electric oferuje 545 litrów pojemności ładunkowej, którą można zwiększyć do 1670 litrów po złożeniu tylnej kanapy. 

Podłokietnik ingenius - Renault Scenic E-Tech 100% electric

Tylny podłokietnik ingenius®, nowe podejście do komfortu

Innowacyjny, składany tylny podłokietnik ingenius® jest wyposażony w 2 porty USB-C i schowki przeznaczone na smartfony, tablety i inne urządzenia cyfrowe.

Dwa zdejmowane i regulowane ramiona umożliwiają pasażerom wygodne przeglądanie ulubionych treści i włożenie kubków lub bidonów. Podłokietnik daje dostęp do klapki, która umożliwia przełożenie długich przedmiotów, takich jak np. narty.

Schowki w kabinie - Renault Scenic E-Tech 100% electric

wiele możliwości przechowywania

W całej kabinie Renault Scenic E-Tech 100% electric znajdują się liczne schowki o łącznej pojemności ponad 38 litrów. Oprócz przedniego schowka i kieszeni w drzwiach, w środkowym podłokietniku znajduje się duża otwarta przestrzeń z dwoma uchwytami na kubki, z których jeden jest regulowany.

Pod podłokietnikiem przewidziano dodatkowe miejsca na rzeczy osobiste, a duża przestrzeń pod ekranem centralnym umożliwia naładowanie indukcyjne smartfona. W oparciach foteli znajdują się kieszenie umożliwiające przechowywanie czasopism lub tabletów..

wymiary samochodu

Poznaj szczegółowe wymiary wewnętrzne i zewnętrzne Renault Scenic E-Tech 100% electric.

Wymiary wysokość - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Wymiary z tyłu - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Wymiary z boku - Renault Scenic E-Tech 100% electric
Wymiary z przodu - Renault Scenic E-Tech 100% electric