obliczanie trasy z Google Maps

planer trasyRenault Megane E-Tech 100% electric

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

planer trasy

Zintegrowany z Google Maps¹ Megane E-Tech 100% electric, proponuje trasy z zaznaczonymi punktami ładowania i czasami postojów niezbędnych w trakcie podróży, zgodnie z Twoimi preferencjami. Trasa jest aktualizowana automatycznie na podstawie rzeczywistego zużycia energii przez pojazd. Jeśli na drodze pojawi się przeszkoda, trasa zostanie automatycznie przeliczona.

 

¹ Google, Android Auto, Google Maps, Waze i inne marki są zastrzeżonymi markami Google LLC.

pozwól się prowadzić

Planer w czasie rzeczywistym - Renault Megane E-Tech 100% electric

planowanie w czasie rzeczywistym

Trasa jest stale aktualizowana, aby zapewnić najlepsze warunki podróży oraz wskazać najbliższe punkty ładowania. 

W przypadku wystąpienia przeszkody na drodze proponowana jest nowa, zaktualizowana trasa, uwzględniająca nowe punkty ładowania. 

W czasie rzeczywistym przetwarzane są różne czynniki, takie jak siła wiatru i temperatura akumulatora, aby dokładniej oszacować zasięg i czas dotarcia do celu.

Personalizacja - Renault Megane E-Tech 100% electric

uwzględnienie przyzwyczajeń i preferencji

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować podróż, zaznacz na przykład swój dom lub miejsce pracy jako miejsca ładowania: system będzie wtedy wiedział, że możesz tam dotrzeć bez konieczności ładowania po drodze. 

Można także wybierać spośród różnych rodzajów ładowania i zdecydować się na przykład tylko na stacje szybkiego ładowania. Możesz również z góry określić preferowane metody płatności. 

Google Maps - Renault Megane E-Tech 100% electric

aktywny wybór najszybszych punktów ładowania

Dzięki Google Maps wszystko nastawione na maksymalne ułatwienie podróży, niezależnie od jej charakteru. Podczas podróży system z wyprzedzeniem wybiera najszybsze punkty ładowania, zgodnie z Twoimi preferencjami, z możliwością ich zmiany, jeżeli Ci nie odpowiadają. 

Możesz także zmienić kolejność postojów i zastąpić niektóre z nich, system przeliczy trasę w czasie rzeczywistym.

Wstępne ogrzewanie - Renault Megane E-Tech 100% electric

wstępne ogrzewanie akumulatora

Wstępne ogrzewanie, gwarantujące optymalną efektywność ładowania, zapewnia idealną temperaturę akumulatora w punkcie ładowania. Ładowanie jest wtedy szybsze.


Dzięki Google Maps wstępne ogrzewanie włącza się automatycznie po wprowadzeniu trasy w aplikacji.