RENAULT CAPTUR - MOCNE WEJŚCIE

Miejski crossover, który, zmieni twoją codzienność

ŚWIAT RENAULT CAPTUR NA FILMIE

Odkryj osobowość i mocne strony Renault Captur.

OD PROJEKTU DO RZECZYWISTOŚCI

Dzięki interaktywnej broszurze „Renault Captur” możesz zanurzyć się w świecie designu Renault. Odkryjesz kulisy naszych projektów, od concept-carów po samochody produkowane seryjnie. Zobacz na tablecie lub smartfonie unikalne informacje, filmy i opinie!

POBIERZ APLIKACJĘ
AppstoreGoogle play
Dostępna na iPhone'a, iPada i mini iPada oraz tablety i smartfony z systemem Android
ZOBACZ KATALOG ON-LINE!

PODZIEL SIĘ NA:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, żeby być jedną z pierwszych osób powiadomionych o pojawieniu się modelu Captur w sieci Renault.

Ogólne warunki

* Pola obowiązkowe

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy ze strony Renault i otrzymywanie materiałów promocyjnych. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. *

Informacje prawne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 13, Renault SAS z siedzibą we Francji, 92109 Boulogne-Billancourt, 13/15, quai Alphonse Le Gallo, przez sieć Autoryzowanych Partnerów Renault (Koncesjonariuszy i ich Agentów) oraz przez podmioty, które przetwarzają powyższe dane w imieniu i na rzecz Renault Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo do poprawiania danych.

RENAULT CAPTUR- NIEZWYKLE FUNKCJONALNY MIEJSKI CROSSOVER

 • SIEDZENIA ZE ZDEJMOWANĄ TAPICERKĄ

  Wygodnie? Podróżuj komfortowo. Zdejmowana tapicerka na suwak, z przyjemnych w dotyku tkanin w różnych kolorach - można ją odpiąć i uprać w pralce. W zależności od wersji dostępnych jest 8 różnych wzorów . Możesz dowolnie zmieniać wystrój wnętrza, a niespotykany kształt foteli nadaje mu nowoczesny wygląd.

 • MULTIMEDIALNY TABLET RENAULT R-LINK

  Możesz jeździć i mieć dostęp do usług on-line! 7-calowy ekran dotykowy, nawigacja TomTom®, telefoniczny zestaw głośnomówiący Bluetooth®, gniazda USB i Jack - prosty dostęp do wielu funkcjonalności.

 • PRAKTYCZNY SCHOWEK W FORMIE SZUFLADY - EASY LIFE

  Pomysłowa i praktyczna, duża szuflada zamiast zamykanego schowka w desce rozdzielczej, doskonały pomysł podkreślający praktyczny zmysł Renault Captur!
  Łatwo dostępna dla kierowcy i pasażera, może pomieścić wszystkie twoje skarby dzięki rekordowej pojemności 11 litrów.

 • DESIGN

  Podróż do świata designu Renault Captur...
  Płynna, świetnie wyważona, sportowa i emocjonalna linia Renault Captur doskonale oddaje jego charakter dynamicznego, nowatorskiego i pomysłowego auta. Zarówno jeśli chodzi o nadwozie jak i wnętrze, model ten odkrywa nowe podejście do designu, komfortu, wyposażenia i przyjemności z jazdy!

 • PERSONALIZACJA

  Oryginalny, wesoły, z indiwidualnie dobranymi zestawieniami kolorystycznymi, Renault Captur świetnie oddaje twoją osobowość i nadaje nowe znaczenie pojęciu harmonii...
  Możesz spersonalizować Renault Captur, korzystając z naklejek na nadwozie i oryginalnych zestawień dwóch kolorów lakieru nadwozia, z dachem i obudowami lusterek bocznych w innym kolorze niż reszta nadwozia. Możesz wybrać jasną lub ciemną kolorystykę wnętrza w zależności od swoich upodobań, a także zdejmowaną tapicerkę siedzeń występującą w 8 róznych wzorach*. Możesz dowolnie zmieniać wystrój wnętrza!

  *w zależności od wersji

 • MOŻLIWOŚCI ZMIANY KONFIGURACJI WNĘTRZA

  Przestrzeń, światło, wprost wszystko zachęca do zajęcia miejsca we wnętrzu Renault Captur!
  Dla dużych i małych Renault Captur oferuje wygodną, przestronną kabinę z możliwością dowolnej zmiany konfiguracji.
  Składaną 3-miejscową kanapę można również przesuwać, zmieniając ilość miejsca w drugim rzędzie lub w bagażniku i kształtując przestrzeń wewnętrzną w zależności od potrzeby chwili. Dwustronną* podłogę bagażnika można ustawić w kilku różnych położeniach, wyjąć lub odwrócić.

  *w zależności od wersji

NAJLEPSZE UJĘCIA TYGODNIA