RENAULT CAPTUR - SERIA LIMITOWANA HELLY HANSEN

Wybierz się do Norwegii razem z Renault i Helly Hansen, aby wziąć udział w pełnym emocji wyścigu, w którym może być tylko jeden zwycięzca.

UCHWYĆ CHWILĘ

Uchwyć unikalną chwilę z filmu i podziel się nią.

RENAULT CAPTUR - POCZUJ ZEW PRZYGODY

 • ENERGETYCZNE WNĘTRZE

  Seria limitowana Renault Captur Helly Hansen to nie tylko wyrazisty styl nadwozia, ale również starannie wykończone wnętrze, zapewniające maksymalny komfort. Unikalne fotele pokryte skórą* gwarantują wysoką jakość i komfort. Specjalnie zaprojektowane dla tej serii limitowanej czerwone elementy ozdobne deski rozdzielczej, karbonowa wstawka w kierownicy, chromowane nakładki na progi drzwi z napisem Helly Hansen, podkreślają sportowy i energetyczny klimat wnętrza.

  *Dostępne w opcji

  WIĘCEJ...
 • POCZUJ ZEW PRZYGODY

  Renault Captur Helly Hansen to samochód dla tych, co kochają przygodę. System Extended Grip zapewnia wyjątkowo skuteczny napęd niezależnie od rodzaju nawierzchni, umożliwiając kierowcy wybór jednego z trzech trybów pracy: „drogowy”, „grząskie podłoże” i „ekspert”. Extended Grip zdobędzie uznanie kierowców, którzy chcą bezpiecznie zjechać z utartych szlaków, niezależnie od tego, czy będą poruszać się po utwardzonej drodze, śniegu czy błotnistym terenie. W połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi oponami system ten zapewnia doskonałą przyczepność w trudnych warunkach.

  WIĘCEJ...
 • DESIGN

  Pierwszy miejski crossover Renault nabiera zdecydowanie bardziej terenowego charakteru, podkreślonego unikalnym kolorem nadwozia Czerwony Flamme oraz szarymi wzmocnieniami przedniego i tylnego zderzaka i 17-calowymi aluminiowymi obręczami kół w kolorze czarnym. Seria limitowana Captur Helly Hansen jest dostępna wyłącznie w dwukolorowym nadwoziu: Czerwony Flamme z dachem w kolorze czarnym lub kości słoniowej, Czarny Etoile z dachem w kolorze kości słoniowej, Szary Kasjopea z dachem w kolorze czarnym, Kość Słoniowa z dachem w kolorze czarnym... Captur Helly Hansen wprost zachęca do odkrywania świata na nowo.

  WIĘCEJ...
 • SZUFLADA EASY LIFE

  Pomysłowa i praktyczna, duża szuflada zamiast zamykanego schowka w desce rozdzielczej, mega-pomysł!
  Łatwo dostępna dla kierowcy i pasażera, o rekordowej pojemności 11 litrów.

  WIĘCEJ...
 • WYPOSAŻENIE

  Renault Captur Helly Hansen rusza na spotkanie ekscytujących przygód. Wyposażony w praktyczne technologie ułatwi każdą trasę: system Extended Grip, system R-LINK z nawigacją i dostępem do usług on-line, automatyczną klimatyzację, czy wspomaganie parkowania tyłem.

  WIĘCEJ...
 • FUNKCJONALNE WNĘTRZE

  Przestronny Captur oferuje komfortowe wnętrze z możliwością dowolnej zmiany konfiguracji. Składaną 3-miejscową kanapę można przesuwać zwiększając pojemność bagażnika lub przestrzeń dla pasażerów w drugim rzędzie. Dwustronną podłogę bagażnika można ustawić w kilku różnych położeniach, wyjąć lub odwrócić. Stronę pokrytą gumową powłoką można z łatwością oczyścić. Podniesiona do poziomu progu pozwala ukryć przedmioty, których nie chciałbyś pozostawić na widoku; w położeniu dolnym zapewnia dodatkową, bardzo praktyczną przestrzeń ładunkową.

  WIĘCEJ...