Zapewnij długie życie Twojemu nowemu Renault

Dla nowego samochodu

Zamierzasz kupić Renault lub właśnie to zrobiłeś? Twój samochód jeszcze nie przeszedł pierwszego przeglądu i nie upłynęło 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji? Wybierz nasz kontrakt serwisowy Easy Service! Ustal czas trwania między 48 a 60 miesięcy i liczbę kilometrów, zgodnie z Twoimi zwyczajami jazdy. Następnie, to Renault zajmie się wszystkim. Kontrakt Serwisowy to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault. Kontrakt Serwisowy daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Renault. Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz to łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

Pakiet Easy Service

to pakiet przeglądów i dodatkowa gwarancja

Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Renault, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Renault Assistance w Europie 24 h, 7 dni w tygodniu.

Ogólne warunki umów serwisowych

Umowy serwisowe (Dodatkowa gwarancja oraz Kontrakty serwisowe) mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie kontraktów serwisowych).

Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania kontraktu zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.

Masz już kontrakt serwisowy?

Sprawdź jego ogólne warunki:

Easy Service

Moje Przeglądy

Full Service