CAPTUR

Żyj pełnią życia

  • Od

Odkryj Renault CAPTUR XMOD

Seria limitowana

Chcesz jeździć crossoverem o wyglądzie prawdziwego awanturnika? Odkryj nowy kolor Czerwony Flamme w gamie Renault CAPTUR, jego szare osłony zderzaków przedniego i tylnego oraz obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze czarnym o rozmiarze 17". Dzięki dostępnym kombinacjom kolorystycznym możesz stworzyć swoje własne Renault CAPTUR XMOD!

Zasmakuj prawdziwego komfortu

Usiądź w wyjątkowych skórzanych fotelach* Renault Captur serii limitowanej XMOD! Deska rozdzielcza z czerwonymi elementami ozdobnymi, dekoracyjny element kierownicy, chromowane nakładki na progi drzwi: właśnie te elementy sprawią, że poczujesz sportowego ducha i ciepłą stylistykę.

*Dostępne w opcji

Początek nowej przygody

Renault CAPTUR XMOD został zaprojektowany z myślą o przygodzie. Dzięki systemowi Extended Grip oraz specjalnym oponom możesz wybrać tryb jazdy odpowiedni do warunków na drodze: "drogowy", "grząskie podłoże" lub "ekspert". Możesz wybrać odpowiedni tryb jazdy poruszając się po nawierzchniach o obniżonej przyczepności (błoto, piasek, śnieg). W każdych warunkach jedziesz bezpiecznie !

Uprość sobie życie

Przygoda zawsze jest dobra, gdy się do niej odpowiednio przygotujesz! Pomyśleliśmy o wszystkim, aby ułatwić ci podróżowanie: R-Link Evolution ze zintegrowaną nawigacją, klimatyzacja automatyczna, przednie fotele podgrzewane… Renault Captur XMOD zaprasza na przygodę.

Chcesz przetestować Renault CAPTUR?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.