Wybierz z

Najniższa cena Najwyższa cena
Proponowane modele:
  Wiadomość
 • AUTO DLA TWOJEJ FIRMY

  CLIO Société posiada liczne atuty, które uwiodą profesjonalistów: zdecydowaną osobowość i dynamiczny design, funkcjonalność 5-drzwiowego nadwozia, wysoki komfort wyposażenia seryjnego, ekonomiczne silniki oraz poziom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

 • Na miarę Twoich potrzeb

  Kangoo Express przyjmuje nową stylistykę Renault i zmienia sie, aby jeszcze lepiej spełnić Twoje zawodowe potrzeby. 3 długości nadwozia, 3 poziomy wyposażenia, wersje pięciomiejscowe, szeroka ofeta oszczędnych i niezawodnych silników. Na pewno znajdziesz Kangoo, które będzie Ci odpowiadać!

 • Innowacyjność na co dzień

  Renault Trafic jest innowacyjne w każdym calu. Pomysłowo zaprojektowany, dysponuje największą na rynku w tej kategorii pojazdów długością przestrzeni ladunkowej. W jego elastycznych i bardzo oszczędnych silnikach zastosowano najnowsze technologie.

 • Profesjonalny i efektywny

  Master podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Mocniejszy, oszczędniejszy, bezpieczniejszy... i jeszcze bardziej praktyczny w użytkowaniu. Stworzony do spełnienia wszystkich oczekiwań firm!

 • Praktyczny i wszechstronny

  Wygodny, a jednoczesnie kompaktowy Master Bus jest doskonałym pojazdem do przewozu osób w dogodnych warunkach. Zapewnia komfort wszystkich pasażerów, niezależnie od rodzaju podróży - zarówno w mieście, jak i w trasie.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.