Nowe MEGANE R.S.

Pokonaj każdy zakręt

już od
144 900 zł
Samochód sportowy Renault Megane R.S. typu sedan

WERSJA

Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY-R

MEGANE R.S. TROPHY z przodu

Rzuć wyzwanie swojej codzienności

Zaprojektowane do bicia rekordów Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY-R uosabia pasję Renault do sportów samochodowych. Łączy w sobie technologię i przyjemność, aby zapewnić wyjątkowe doznania za kierownicą.

Poznaj MEGANE R.S. TROPHY-R

DESIGN Czysty sportowy charakter

Poszerzone błotniki z wylotem powietrza z przodu, specjalne zderzaki z przednią listwą F1, układem wydechowym po środku i tylnym funkcjonalnym dyfuzorem, kolory karoserii Orange Tonic lub Żółty Sirius... Obręcze kół Estoril 18'' lub Interlagos 19'', listwy boczne z efektem płaskiego dna i wielofunkcyjne światła R.S. Vision, Nowe MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy

WYPOSAŻENIE

Sportowy samochód w czystym wydaniu

Bogate w najnowsze technologie Nowe MEGANE R.S. otrzymuje to co najlepsze z wiedzy inżynierów Renault Sport

Renault - MEGANE R.S. - Reflektory Full LED R.S. Vision

Reflektory Full LED R.S. Vision

Skorzystaj z wysokiej jakości oświetlenia dzięki naszemu unikalnemu systemowi wielofunkcyjnych świateł w technologii LED. Dodatkowe reflektory MEGANE R.S. w kształcie szachownicy, nawiązujące do wyścigów samochodowych, spełniają 4 funkcje: reflektory przeciwmgłowe, doświetlenie zakrętów, światła pozycyjne oraz reflektory długiego zasięgu. 

Renault - MEGANE R.S. Monitor

MULTI-SENSE i R.S. Drive

Dzięki systemowi R.S. Monitor, Twoje osiągi wyświetlają się w czasie rzeczywistym na ekranie systemu R-LINK 2. Poprawiony design i ergonomia jeszcze bardziej ułatwiają obsługę ekranu. 
Aby wzmocnić niesamowite doświadczenie, R.S. Monitor Expert umożliwia zapisywanie tras, aby móc je przeanalizować lub udostępniać w sieciach społecznościowych. 

Nowe MEGANE R.S. w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej