Nowe MEGANE R.S.

Pokonaj każdy zakręt

już od
124 900 zł*
Renault MEGANE R.S. - Poznaj

WERSJA

Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY-R

MEGANE R.S. TROPHY z przodu

Rzuć wyzwanie swojej codzienności

Zaprojektowane do bicia rekordów Nowe Renault MEGANE R.S. TROPHY-R uosabia pasję Renault do sportów samochodowych. Łączy w sobie technologię i przyjemność, aby zapewnić wyjątkowe doznania za kierownicą.

Poznaj MEGANE R.S. TROPHY-R

DESIGN Czysty sportowy charakter

Poszerzone błotniki z wylotem powietrza z przodu, specjalne zderzaki z przednią listwą F1, układem wydechowym po środku i tylnym funkcjonalnym dyfuzorem, kolory karoserii Orange Tonic lub Żółty Sirius... Obręcze kół Estoril 18'' lub Interlagos 19'', listwy boczne z efektem płaskiego dna i wielofunkcyjne światła R.S. Vision, Nowe MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy

WYPOSAŻENIE

Sportowy samochód w czystym wydaniu

Bogate w najnowsze technologie Nowe MEGANE R.S. otrzymuje to co najlepsze z wiedzy inżynierów Renault Sport

Renault - MEGANE R.S. - Reflektory Full LED R.S. Vision

Reflektory Full LED R.S. Vision

Skorzystaj z wysokiej jakości oświetlenia dzięki naszemu unikalnemu systemowi wielofunkcyjnych świateł w technologii LED. Dodatkowe reflektory MEGANE R.S. w kształcie szachownicy, nawiązujące do wyścigów samochodowych, spełniają 4 funkcje: reflektory przeciwmgłowe, doświetlenie zakrętów, światła pozycyjne oraz reflektory długiego zasięgu. 

Renault - MEGANE R.S. Monitor

MULTI-SENSE i R.S. Drive

Dzięki systemowi R.S. Monitor, Twoje osiągi wyświetlają się w czasie rzeczywistym na ekranie systemu R-LINK 2. Poprawiony design i ergonomia jeszcze bardziej ułatwiają obsługę ekranu. 
Aby wzmocnić niesamowite doświadczenie, R.S. Monitor Expert umożliwia zapisywanie tras, aby móc je przeanalizować lub udostępniać w sieciach społecznościowych. 

wersje

Wybierz wersję Nowego Renault MEGANE R.S., która najbardziej Ci odpowiada

   

 • ENS_MDL2P1NIVEQPT1

  R.S.

  już od 124 900 zł*
  • 4 koła skrętne 4CONTROL
  • kierownica pokryta skórą typu R.S.
  • system wielofunkcyjnych świateł LED R.S. Vision
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 18''
 • ENS_MDL2P1SERIESPE1

  R.S. TROPHY

  już od 142 900 zł*
  • zawieszenie Cup
  • system R.S. Monitor
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 19''
  • samoblokujący mechanizm różnicowy

Nowe MEGANE R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.