MEGANE R.S.

Twój MEGANE R.S.

ZA

196 900 zł
 • Konfiguracja zakończona

  Wersja

  Wersja

  R.S. TROPHY

  TCe 300 EDC178 900 zł

  DESIGN ZEWNĘTRZNY

  kolor

  Pomarańczowy Tonic6000 zł

  Etykiety energetyczne opon

  Felgi aluminiowe 19" JEREZ Black&Red0 zł

  DESIGN WNĘTRZA

  tapicerka

  tapicerka skórzana z elementami alcantary i czerwonymi przeszyciami TROPHY6000 zł

  PAKIET I WYPOSAŻENIE

  system R.S. Monitor1000 zł

  brak podgrzewania foteli przednich0 zł

  fotele przednie Recaro3000 zł

  aktywny regulator prędkości (ACC)2000 zł

  cena całkowita
  196 900 zł

Wybrany pojazd będzie wyposażony w jeden z modeli opon wymienionych w niniejszej konfiguracji ceny lub wskazanych dla danego pojazdu i danych kół w Katalogu dostępnym na stronie www.renault.pl/regulacje-europejskie/etykiety-opon.html i u sprzedawców wraz z charakterystyką tychże opon. Ze względu na proces produkcji i dostaw, konkretny rodzaj opon zamontowanych w samochodzie (spośród tych o wymienionych charakterystykach) będzie określony dopiero bezpośrednio przed wydaniem samochodu klientowi.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej