Dopracowany design na rzecz osiągów Nowe Renault MEGANE R.S.

MEGANE R.S. samochód sportowy

DESIGN WNĘTRZA Wyjątkowe wnętrze o sportowym charakterze

Ekskluzywna tapicerka R.S., materiały wysokiej jakości, wyrafinowane wykończenia oraz szczegóły charakterystyczne dla tożsamości Renault Sport… Obudź w sobie instynkt kierowcy wyścigowego i usiądź za kierownicą Nowego MEGANE R.S. !

MOCNE STRONY

Sportowy hatchback

Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, Nowy MEGANE R.S. stawiany jest za wzór sportowych hatchbacków.

MEGANE R.S. przód

Zderzak z listwą typu F1, specjalny grill o trójwymiarowym wzorze plastra miodu z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S. Nowy MEGANE R.S. podkreśla swój sportowy charakter.

Reflektory LED - MEGANE R.S.

Dzięki dodatkowym reflektorom w kształcie szachownicy, nawiązującym do wyścigów samochodowych, wyposażonym w technologię R.S. Pure Vision, Nowy MEGANE R.S. oferuje wysokiej jakości oświetlenie.

Wnętrze - deska rozdzielcza - Renault MEGANE R.S.

Sportowa deska rozdzielcza ze spersonalizowanym ekranem kierowcy o przekątnej 10,2’’ oraz ekranem multimedialnym EASY LINK 9,3’’, specjalna kierownica obita skórą R.S. z manetkami*, skrócona dźwignia zmiany biegów, aluminiowe pedały, ekskluzywny wystrój w kolorze antracytu... Połącz przyjemność z osiągami!

 

* Ze skrzynią biegów EDC.

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Sportowy wygląd nawiązujący do wyścigów samochodowych

Dzięki sportowej sylwetce i licznym dodatkom inspirowanym wyścigami samochodowymi, Nowy MEGANE R.S. dumnie prezentuje swoją atletyczną sylwetkę.

  • MEGANE R.S. i MEGANE R.S. Trophy na zewnątrz
  • MEGANE R.S. na zewnątrz z profilu - obręcze kół
  • MEGANE R.S. na zewnątrz z tyłu

Nowe Renault MEGANE R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej