Megane R.S. samochód sportowy

Renault MEGANE R.S.

ciesz się swoją codziennością!
2 327 zł / miesiąc
RRSO: 12,22 %
już od 163 900 zł
zapytaj o ofertę

design Ikona sportu

Ustaw się na linii startu! Rasowe kształty, poszerzone nadkola, sportowe zawieszenie, ekskluzywny wystrój w kolorze antracytu, wyrafinowane wykończenia i dedykowane lakiery… Wyposażone w atrybuty inspirowane światem sportów samochodowych, Megane R.S. podkreśla swój sportowy charakter. Gotowy? Start!

wrażenia z jazdy

Ujarzmij drogę

Pozwól, by technologie zwiększyły Twoje osiągi. Moc, zwinność, elastyczność… Wsiądź i poczuj wyjątkowe wrażenia z jazdy Megane R.S.!

Wnętrze - deska rozdzielcza - Megane R.S.

Poznaj technologię Renault Sport …

R.S. Drive, funkcja Launch Control czy też R.S. Monitor - korzystaj z osiągnięć inżynierów Renault Sport z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy 10,2'' oraz dużego ekranu multimedialnego EASY LINK 9,3’’ z funkcją replikacji smartfona.

 

* Ze skrzynią biegów EDC.

Megane R.S. et Megane R.S. Torphy na zewnątrz

... i czerp przyjemność z jazdy.

Ciesz się najlepszą przyczepnością i jeszcze większą zwrotnością, zapewniającą wyjątkowe osiągi oraz wysoki komfort podróżowania. Dzięki połączeniu silnika 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim o mocy 300 KM, prosto ze świata sportów samochodowych, z technologią 4CONTROL bazującą na 4 hydraulicznych odbojnikach działających jak drugi amortyzator i sportowym zawieszeniem Megane R.S. oraz układem wydechowym z mechaniczną przepustnicą możesz pozwolić sobie na nowe doznania z jazdy!

racing spirit

Megane R.S. Trophy zabierze Cię do świata najlepszych osiągów.

Zaawansowane technologie!

Dzięki zawieszeniu Cup połączonemu z mechanizmem różnicowym Torsen® o ograniczonym poślizgu oraz dwumateriałowymi przednimi tarczami hamulcowymi, ale również dzięki zaciskom hamulcowym Brembo©, fotelom kubełkowym Recaro® obitym materiałem Alcantara® Megane R.S. Trophy odzwierciedla naszą pasję do wyścigów samochodowych. Gotowy na wyzwanie?

Megane R.S. Trophy

Zaawansowane technologie!

Dzięki zawieszeniu Cup, połączonemu z mechanizmem różnicowym Torsen® o ograniczonym poślizgu oraz dwumateriałowymi, przednimi tarczami hamulcowymi, ale również dzięki zaciskom hamulcowym Brembo©, fotelom Bacquet Recaro® obitym materiałem Alcantara®... Megane R.S. Trophy odzwierciedla w każdym calu naszą pasję do wyścigów samochodowych. Gotowy na wyzwanie?

wersje

Wybierz wersję Nowego MEGANE R.S., która najbardziej Ci odpowiada

wersja nadwozia

R.S.
już od 163 900 zł
wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

ZOE E-TECH ELECTRIC
ZOE E-TECH ELECTRIC
już od 180 500 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 85 500 zł