Megane R.S. samochód sportowy

Renault MEGANE R.S.

ciesz się swoją codziennością!
1 793 zł / miesiąc
RRSO: 10,26 %
już od 163 900 zł
zapytaj o ofertę

design Ikona sportu

Ustaw się na linii startu! Rasowe kształty, poszerzone nadkola, sportowe zawieszenie, ekskluzywny wystrój w kolorze antracytu, wyrafinowane wykończenia i dedykowane lakiery… Wyposażone w atrybuty inspirowane światem sportów samochodowych, Megane R.S. podkreśla swój sportowy charakter. Gotowy? Start!

wrażenia z jazdy

Ujarzmij drogę

Pozwól, by technologie zwiększyły Twoje osiągi. Moc, zwinność, elastyczność… Wsiądź i poczuj wyjątkowe wrażenia z jazdy Megane R.S.!

Wnętrze - deska rozdzielcza - Megane R.S.

Poznaj technologię Renault Sport …

R.S. Drive, funkcja Launch Control czy też R.S. Monitor - korzystaj z osiągnięć inżynierów Renault Sport z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy 10,2'' oraz dużego ekranu multimedialnego EASY LINK 9,3’’ z funkcją replikacji smartfona.

 

* Ze skrzynią biegów EDC.

Megane R.S. et Megane R.S. Torphy na zewnątrz

... i czerp przyjemność z jazdy.

Ciesz się najlepszą przyczepnością i jeszcze większą zwrotnością, zapewniającą wyjątkowe osiągi oraz wysoki komfort podróżowania. Dzięki połączeniu silnika 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim o mocy 300 KM, prosto ze świata sportów samochodowych, z technologią 4CONTROL bazującą na 4 hydraulicznych odbojnikach działających jak drugi amortyzator i sportowym zawieszeniem Megane R.S. oraz układem wydechowym z mechaniczną przepustnicą możesz pozwolić sobie na nowe doznania z jazdy!

racing spirit

Megane R.S. Trophy zabierze Cię do świata najlepszych osiągów.

Zaawansowane technologie!

Dzięki zawieszeniu Cup połączonemu z mechanizmem różnicowym Torsen® o ograniczonym poślizgu oraz dwumateriałowymi przednimi tarczami hamulcowymi, ale również dzięki zaciskom hamulcowym Brembo©, fotelom kubełkowym Recaro® obitym materiałem Alcantara® Megane R.S. Trophy odzwierciedla naszą pasję do wyścigów samochodowych. Gotowy na wyzwanie?

Megane R.S. Trophy

Zaawansowane technologie!

Dzięki zawieszeniu Cup, połączonemu z mechanizmem różnicowym Torsen® o ograniczonym poślizgu oraz dwumateriałowymi, przednimi tarczami hamulcowymi, ale również dzięki zaciskom hamulcowym Brembo©, fotelom Bacquet Recaro® obitym materiałem Alcantara®... Megane R.S. Trophy odzwierciedla w każdym calu naszą pasję do wyścigów samochodowych. Gotowy na wyzwanie?

wersje

Wybierz wersję Nowego MEGANE R.S., która najbardziej Ci odpowiada

R.S.

R.S.

  • benzyna
już od 163 900 zł
R.S. Trophy

R.S. Trophy

  • benzyna
już od 182 900 zł
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Megane R.S. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE
ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE
już od 169 500 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 81 500 zł