Renault przedstawia Renault Megane R.S.

Sportowy charakter, dzięki któremu każdy dzień staje się jeszcze lepszy! 

Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback
Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback
Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback
  • Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback

Sportowy samochód o rasowym wyglądzie

Poczuj adrenalinę!

Sportowa sylwetka, listwa typu F1 w zderzaku, osłona chłodnicy z oznakowaniem R.S., poszerzone nadkola oraz sportowe zawieszenie… Ekskluzywne elementy inspirowane Formułą 1 podkreślają zdecydowany charakter Megane R.S.. Specjalna skórzana kierownica z łopatkami zmiany biegów, wystrój wnętrza w ciemnym kolorze, aluminiowe pedały oraz zmniejszona dźwignia zmiany biegów... Usiądź w sportowym kokpicie Renault Megane R.S. i zajmij miejsce na linii startu.

  • Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback

Zaawansowane technologie

Pozwól, by nowoczesne technologie zwiększyły osiągi Twojego samochodu!

Reflektory Full LED Pure Vision, system wielofunkcyjnych świateł R.S. Vision… Korzystaj z doświadczenia inżynierów Renault Sport. Personalizowany cyfrowy wyświetlacz zegarów o przekątnej 10,2’’ oraz ekran multimedialnego systemu EASY LINK o przekątnej 9,3’’ z funkcją kompatybilności smartfona z Apple CarPlay™ i Android Auto™ wyświetlą najważniejsze informacje dla kierowcy. Osiągi, zwinność i elastyczność… Renault Megane R.S. to wyjątkowe doświadczenia z jazdy. Zobaczysz, co znaczy sport!

  • Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback

Poczuj wyjątkową przyjemność ze sportowej jazdy

Wybierz osiągi, nie odrzucając komfortu! Inspirowany Formułą 1 silnik turbo z wtryskiem bezpośrednim, o pojemności 1,8 l i mocy 300 KM, to dopiero początek. Współpracująca z nim technologia 4CONTROL oparta na 4 hydraulicznych odbojnikach, sportowym zawieszeniu Megane R.S. oraz zaworowym mechanicznym układzie wylotowym, zwiększa przyczepność i poprawia kontrolę nad pojazdem, zapewniając prawdziwą radość z jazdy. 

Nowe Renault MEGANE R.S. Trophy

Wyczynowy charakter.

  • Renault Megane R.S. sportowy, kompaktowy hatchback

Pobij wszelkie rekordy

Moc, precyzja, przyjemność i precyzja prowadzenia... Wjedź do świata wysokich osiągów! Zawieszenie Cup w połączeniu z silnikiem mocy 300 KM, wyjątkowy design oraz ekskluzywne sportowe technologie sprawiają, że Renault Megane R.S. Trophy odzwierciedla w każdym calu pasję Renault do wyścigów samochodowych. Poczuj ją i Ty. 

W oczekiwaniu na Nowe Renault MEGANE R.S.

Nowe Renault MEGANE kompaktowy hatchback

Megane

Poznaj również nasze Renault Megane w wersji klasycznej lub kombi

poznaj
Renault sport

Renault Sport

Wyścigi samochodowe to nasza pasja

odkryj

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej