Starannie przemyślany wygląd Renault TRAFIC SpaceClass

TRAFIC SpaceClass na zewnątrz

Design zewnętrzny

Przyciągaj spojrzenia

  • TRAFIC SpaceClass na zewnątrz
  • TRAFIC SpaceClass na zewnątrz

Mocne strony

Stwórz swój mobilny salon

TRAFIC SpaceClass wnętrze

Kanapa lub obrotowe siedzenia indywidualne, skierowane przodem do drogi lub przodem do siebie, stolik przesuwny... Konfiguruj wedle swoich pragnień!
 

TRAFIC SpaceClass wnętrze

Od kokpitu po miejsca tylne, TRAFIC SpaceClass przyjmie Cię w swoim przytulnym wnętrzu, zaprojektowanym tak, aby zapewnić Ci dobre samopoczucie.

TRAFIC SpaceClass przestronność

TRAFIC SpaceClass oferuje jednocześnie jedną z największych przestronności na rynku oraz ogromną pojemność bagażnika od 1,8 do 6 m³!

Design wnętrza Skorzystaj z wnętrza na najwyższym poziomie

Komfort, schowki, modułowość, pomyśleliśmy o wszystkim dla komfortu Twojego i Twoich pasażerów.

Renault TRAFIC SpaceClass w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC Osobowy
TRAFIC Osobowy
już od 112 850 zł
GRAND Scenic
GRAND Scenic
już od 104 900 zł
Nowy ESPACE
Nowy ESPACE
już od 179 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej