Silniki Nowe Renault TRAFIC SpaceClass

TRAFIC SpaceClass na zewnątrz

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

SPACECLASSSPACECLASS

olej napędowy (3)

Energy dCi 145już od
162 100 zł
Energy dCi 145 EDCjuż od
171 250 zł
Energy dCi 170 EDCjuż od
175 250 zł

  Szczegółowe specyfikacje

  osiągi - spalanie :

  Nowy silnik oraz automatyczna skrzynia biegów TRAFIC SpaceClass

  Większa moc, mniejsze zużycie paliwa!

  Dzięki nowemu silnikowi o pojemności 2,0 l, 5. generacji oraz nowej, automatycznej skrzynii biegów z podwójnym sprzęgłem EDC, Nowy SpaceClass wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć więcej mocy (+ 25 KM) i większy moment obrotowy (+ 40 Nm), jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa i emisje CO₂.

   

  Dzięki temu zyskujesz przyjemniejszą jazdę oraz realne obniżenie zużycia paliwa.

   

  AdBlue®

  AdBlue®

  Napełnianie 20 litrowego zbiornika jest łatwiejsze dzięki szybkiemu dostępowi do korka przy wlewie zbiornika paliwa. Możesz też w prosty i szybki sposób uzupełnić poziom płynu AdBlue® za pomocą dystrybutora na stacji paliw. 

  Stop & Start

  Stop & Start

  System ten umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisję gazów cieplarnianych. Technologia Stop & Start wyłącza silnik w momencie zatrzymania samochodu (korek, czerwone światło...) i uruchamia automatycznie w momencie naciśnięcia pedału sprzęgła.

  Tryb ECO + DRIVING ECO2

  Tryb ECO + DRIVING ECO2

  Włączaj Tryb ECO z poziomu deski rozdzielczej, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Prosty i praktyczny system DRIVINGECO2*, wbudowany w R-LINK Evolution, analizuje Twój styl jazdy i opracowuje wskazówki pozwalające oszczędzić jeszcze więcej paliwa. Wskaźnik stylu jazdy w czasie rzeczywistym umożliwia jeszcze większe zagłębienie się w temat ekojazdy.

  Wartości zużycia paliwa zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji samochodów. System, taki sam dla wszystkich producentów, pozwala porównać różne pojazdy. Zużycie paliwa oraz AdBlue® w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji, wyposażenia pojazdu, stylu jazdy kierowcy oraz obciążenia.

   

  *W zależności od wersji.

   Extended Grip TRAFIC SpaceClass

  Extended Grip

  W standardzie, system Extended Grip pozwala uniknąć ugrzęźnięcia lub poślizgu koła w grząskim terenie, poprawiając motorykę kół w trakcie ruszania lub jazdy z niewielką prędkością poprawiając przyczepność kół.

  System wspomagania przy ruszaniu pod górę TRAFIC SpaceClass

  System wspomagania ruszania pod górę

  Wykorzystaj system, który automatycznie utrzymuje Twój TRAFIC SpaceClass w bezruchu podczas ruszania pod górę pod kątem 10% i wznów jazdę w pełni bezpiecznie. 

  Renault TRAFIC SpaceClass w szczegółach

  Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

  Odkryj podobne modele

  TRAFIC Osobowy
  TRAFIC Osobowy
  już od 112 850 zł
  GRAND Scenic
  GRAND Scenic
  już od 104 900 zł
  Nowy ESPACE
  Nowy ESPACE
  już od 179 900 zł
  Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
  dowiedz się więcej