Silniki Nowe Renault TRAFIC SpaceClass

TRAFIC SpaceClass na zewnątrz

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

SPACECLASSSPACECLASS

olej napędowy (3)

Energy dCi 145już od
162 100 zł
Energy dCi 145 EDCjuż od
171 250 zł
Energy dCi 170 EDCjuż od
175 250 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

Nowy silnik oraz automatyczna skrzynia biegów TRAFIC SpaceClass

Większa moc, mniejsze zużycie paliwa!

Dzięki nowemu silnikowi o pojemności 2,0 l, 5. generacji oraz nowej, automatycznej skrzynii biegów z podwójnym sprzęgłem EDC, Nowy SpaceClass wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczyć więcej mocy (+ 25 KM) i większy moment obrotowy (+ 40 Nm), jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa i emisje CO₂.

 

Dzięki temu zyskujesz przyjemniejszą jazdę oraz realne obniżenie zużycia paliwa.

 

AdBlue®

AdBlue®

Napełnianie 20 litrowego zbiornika jest łatwiejsze dzięki szybkiemu dostępowi do korka przy wlewie zbiornika paliwa. Możesz też w prosty i szybki sposób uzupełnić poziom płynu AdBlue® za pomocą dystrybutora na stacji paliw. 

Stop & Start

Stop & Start

System ten umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisję gazów cieplarnianych. Technologia Stop & Start wyłącza silnik w momencie zatrzymania samochodu (korek, czerwone światło...) i uruchamia automatycznie w momencie naciśnięcia pedału sprzęgła.

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Włączaj Tryb ECO z poziomu deski rozdzielczej, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Prosty i praktyczny system DRIVINGECO2*, wbudowany w R-LINK Evolution, analizuje Twój styl jazdy i opracowuje wskazówki pozwalające oszczędzić jeszcze więcej paliwa. Wskaźnik stylu jazdy w czasie rzeczywistym umożliwia jeszcze większe zagłębienie się w temat ekojazdy.

Wartości zużycia paliwa zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji samochodów. System, taki sam dla wszystkich producentów, pozwala porównać różne pojazdy. Zużycie paliwa oraz AdBlue® w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji, wyposażenia pojazdu, stylu jazdy kierowcy oraz obciążenia.

 

*W zależności od wersji.

 Extended Grip TRAFIC SpaceClass

Extended Grip

W standardzie, system Extended Grip pozwala uniknąć ugrzęźnięcia lub poślizgu koła w grząskim terenie, poprawiając motorykę kół w trakcie ruszania lub jazdy z niewielką prędkością poprawiając przyczepność kół.

System wspomagania przy ruszaniu pod górę TRAFIC SpaceClass

System wspomagania ruszania pod górę

Wykorzystaj system, który automatycznie utrzymuje Twój Nowy SpaceClass w bezruchu podczas ruszania pod górę pod kątem 10% i wznów jazdę w pełni bezpiecznie. 

Nowe Renault TRAFIC SpaceClass w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC Osobowy

TRAFIC Osobowyjuż od 112 850 zł

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł