Wyrazisty design Nowy TALISMAN

Nowe Renault TALISMAN hatchback

Design wewnętrzny Zadbane wnętrze

Proste kształty, materiały wysokiej jakości, dopracowane wykończenie... Od kokpitu po miejsca tylne, Nowy TALISMAN zaprasza Cię do swojego luksusowego kokonu zapewniającego komfort i wyrafinowanie.

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Charyzmatyczna, wyrafinowana sylwetka

Nowoczesny i wyrafinowany design Nowego TALISMAN podbije Twoje serce.

  • TALISMAN Hatchback na zewnątrz
  • TALISMAN Hatchback na zewnątrz
  • TALISMAN Hatchback na zewnątrz

MOCNE STRONY

Wyrafinowanie i nowoczesność

Linia świateł high-tech, wyrazisty charakter oraz spersonalizowane wnętrze sprawiają, że Nowy TALISMAN potrafi się pokazać!

Renault TALISMAN reflektory

Poprzez swoje eleganckie światła C-Shape - tak charakterystyczne dla marki Renault - Nowy TALISMAN podkreśla swoją osobowość.

Renault TALISMAN przód

Nowy TALISMAN łączy dostojność i solidność, aby jeszcze mocniej podkreślić swój wyróżniający design.

System MULTI-SENSE - Renault TALISMAN

Wydajność, wybór oświetlenia nastrojowego, dźwięk oraz reakcja silnika… Spersonalizuj swój styl jazdy w zależności od swoich pragnień i potrzeb.

Nowe Renault TALISMAN w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
Nowy TALISMAN Grandtour
Nowy TALISMAN Grandtour
już od 133 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej