Renault Talisman hatchback

wyrazisty design

RENAULT TALISMAN

design wewnętrzny Zadbane wnętrze

Proste kształty, materiały wysokiej jakości, dopracowane wykończenie... Od kokpitu po miejsca tylne, Talisman zaprasza Cię do swojego luksusowego kokonu zapewniającego komfort i wyrafinowanie.

design zewnętrzny

Charyzmatyczna, wyrafinowana sylwetka

Nowoczesny i wyrafinowany design Talisman podbije Twoje serce.

Talisman Hatchback na zewnątrz
Talisman Hatchback na zewnątrz
Talisman Hatchback na zewnątrz

mocne strony

Wyrafinowanie i nowoczesność

Linia świateł high-tech, wyrazisty charakter oraz spersonalizowane wnętrze sprawiają, że Talisman potrafi się pokazać!

Renault Talisman reflektory

Poprzez swoje eleganckie światła C-Shape - tak charakterystyczne dla marki Renault - Talisman podkreśla swoją osobowość.

Renault Talisman przód

Talisman łączy dostojność i solidność, aby jeszcze mocniej podkreślić swój wyróżniający design.

System MULTI-SENSE - Renault Talisman

Wydajność, wybór oświetlenia nastrojowego, dźwięk oraz reakcja silnika… Spersonalizuj swój styl jazdy w zależności od swoich pragnień i potrzeb.

Renault Talisman w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
TALISMAN GRANDTOUR
TALISMAN GRANDTOUR
już od 133 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej