Renault Talisnam Grandtour - Rodzinne kombi

Renault Talisman Grandtour

już od 133 900 zł
1 436 zł / miesiąc
RRSO: 7,01 %
  • Renault Talisman na podjeździe

Dostępne od ręki

Talisman Grandtour w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Talismanem Grandtour dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

design Eleganckie i wszechstronne kombi

Smukła sylwetka, zdecydowany profil, imponujący przód podkreślony nową linią świateł high-tech, wyrazista osłona chłodnicy oraz chromowane szczegóły… Talisman Grandtour podkreśla swój charakter silnego i dynamicznego kombi.

wyposażenie

Twoje podróże w pierwszej klasie

Podróżuj bez przeszkód dzięki naszym innowacyjnym technologiom, dopasowanym do Twoich potrzeb i dostosowującym się do codziennych obowiązków.

Deska rozdzielcza - wnętrze - Talisman Grandtour

Ciesz się wyjątkowym komfortem prowadzenia…

Od oświetlenia nastrojowego do osiągów, wybierz jeden spośród 4 trybów (Eco, Comfort, Sport, MySense) systemu MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy i korzystać z wyjątkowego systemu 4 kół skrętnych 4CONTROL ze sterowanym zawieszeniem, zarządzającym zmianą kierunku w zależności od Twoich potrzeb i ułatwiającym manewrowanie dzięki lepszej przyczepności.

Talisman Grandtour na zewnątrz z przodu

… dzięki naszym innowacyjnym technologiom

Podróżuj bezpiecznie i kieruj z wyjątkową prostotą, korzystając z naszych innowacyjnych technologii, dostępnych z poziomu konfigurowanego, 10,2’’ ekranu kierowcy lub inteligentnego tabletu EASY LINK 9,3’ : reflektory LED Matrix Vision z animacją sekwencji oświetlenia powitalnego, systemy wspomagające jazdę Renault EASY DRIVE, pokładowy system multimedialny Renault CONNECT, MULTI-SENSE…

wersja

Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Talisman Grandtour łączy styl z wszechstronnością w wersji z górnej półki INITIALE PARIS.

  • Wnętrze ze skóry - Talisman Grandtour INITIALE PARIS

Sztuka elegancji

Silny i zmysłowy design, szlachetne materiały, wyjątkowy komfort i najnowsze technologie… W połączeniu z naszym ogromnym doświadczeniem, Talisman  Grandtour INITIALE PARIS tryska wyrafinowaniem w każdej formie, otwierając przed Tobą drzwi do ekskluzywnego świata.

poznaj wersję

wersje

Wybierz wersję Talisman Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

ZEN

ZEN

już od 133 900 zł
INTENS

INTENS

już od 142 900 zł
INITIALE PARIS

INITIALE PARIS

już od 173 900 zł
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Talisman Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

 

Prezentowane ceny i oferta dotyczą wersji dostępnych na składach Autoryzowanych Partnerów Renault. Mogą one zawierać dodatkowe opcje. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
TALISMAN
TALISMAN
już od 129 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej