Odnowiony designSCENIC

Samochód Renault Scenic, kompaktowy VAN

design zewnętrzny

Chcesz zerwać z codziennością?

Renault SCENIC odnawia swój wygląd poprzez niecodzienne proporcje i nowoczesną linię nadwozia. Jesteś wyjątkowy, Renault SCENIC również.

  • Renault SCENIC żółty
  • Renault SCENIC żółty
  • Renault SCENIC żółty

MOCNE STRONY

Intensywnie zmysłowe

Duże koła 20’’, rozpływająca się przednia szyba, wyjątkowa linia nadwozia i wyróżniające się światła, Renault SCENIC ponownie potwierdza swoją zmysłowość.

Renault SCENIC z zewnątrz

Płynna linia nadwozia, przepracowane proporcje, sylwetka jednobryłowa wzmocniona rozlewającą się przednią szybą... W Renault SCENIC, nie przejedziesz niezauważony. 

Renault SCENIC obręcze kół

W standardzie, duże obręcze kół Renault SCENIC powodują różnicę. Duże koła nadają SCENIC’owi oryginalną, nowoczesną linię i dodają dynamiki poprzez optyczne obniżenie dachu.

Jedyny samochód w swoim segmencie, który oferuje nadwozie dwukolorowe, Renault SCENIC łączy Twój styl z nowoczesnością i dynamizmem. 

design wnętrza Przeżyj przyjemne chwile

Nasi projektanci wykorzystali całą swoją wiedzę, aby każda podróż na pokładzie Renault SCENIC była błogą przyjemnością. 

Renault SCENIC w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.