INITIALE PARISNowe Renault CAPTUR

CAPTUR INITIALE PARIS na zewnątrz
Renault CAPTUR INITIALE PARIS

Elegancja i wyrafinowanie

W swojej sztandarowej wersji INITIALE PARIS, Nowe CAPTUR pokazuje to co najlepsze z naszej wiedzy i wprowadza Cię do swojego ekskluzywnego i wyrafinowanego świata.

  • CAPTUR INITIALE PARIS na zewnątrz
  • CAPTUR INITIALE PARIS na zewnątrz

Wyjątkowy design i wyposażenie

Renault CAPTUR INITIALE PARIS

Wyróżniający się design

Ekskluzywny lakier w kolorze czarnego ametystu, chromowana osłona chłodnicy, logo INITIALE PARIS oraz wyjątkowe obręcze kół 18’’… Poprzez swoją elegancję, Nowe CAPTUR INITIALE PARIS tworzy różnicę !

CAPTUR INITIALE PARIS wewnątrz

Wnętrze z najwyższej półki

Wykończenie wnętrza w kolorze z Noir Titane lub Gris Sellier, skórzane fotele o wyjątkowym wyprofilowaniu i wypełnieniu, logo INITIALE PARIS, podgrzewana kierownica obita piankową skórą... Eleganckie i wyrafinowane, Nowe CAPTUR wita Cię w kabinie wypełnionej wyjątkową atmosferą.

CAPTUR INITIALE PARIS wewnątrz

Wyrafinowane wykończenia

Dzięki wykończeniu o wyglądzie czarnego drewna, wnętrze Twojego Nowego CAPTUR INITIALE PARIS wyróżnia się szlachetnymi materiałami oraz precyzyjnym doborem materiałów.

Nowe Renault CAPTUR w szczegółach

    Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.