Dynamiczny i zmysłowy design MEGANE

Samochód osobowy Renault Megane typu hatchback

Design zewnętrzny

Podziwiaj jego doskonałą równowagę

Doskonale wyważone proporcje, dynamiczne i zmysłowe kształty, atletyczne przetłoczenia i mocno zarysowane nadkola… Dynamiczny design Renault MEGANE zapowiada silne doznania.

  • MEGANE na drodze
  • MEGANE prawa strona
  • MEGANE tył
  • MEGANE przód

Mocne strony

Wyróżnij się

Charakterystyczna linia przednich i tylnych świateł, 17’’ obręcze kół oraz silnie zarysowane linie... Śmiała i rasowa sylwetka Renault MEGANE przyciągnie wszystkie spojrzenia.

MEGANE światła

Korzystaj z maksymalnej widoczności, nawet nocą! Białe światło
emitowane przez technologię Full LED, zbliżone do światła słonecznego, daje
20% silniejsze światło niż to emitowane przez standardowe halogeny.

MEGANE obręcze kół

Między wyglądem a nowoczesnością, możesz cieszyć się wyrafinowaną elegancją 17’’ obręczy kół Celsium w kolorze czarnym z diamentowym połyskiem.

MEGANE lusterko wsteczne

Silnie zarysowane nadkola, podkreślone linie nadwozia i dynamiczna sylwetka, Renault MEGANE z wirtuozerią łączy wyrafinowanie i nowoczesność.

Design wnętrza Doceń jego zamiłowanie do szczegółu

Usiądź za kierownicą Renault MEGANE. Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci niezrównane doznania z jazdy. Daj się uwieść przyjemnym w dotyku materiałom, wyrafinowanej tapicerce i jakości wykończeń.

Renault MEGANE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE Grandtour

Nowy MEGANE Grandtourjuż od 79 900 zł

MEGANE GrandCoupé

MEGANE GrandCoupéjuż od 72 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej