Dynamiczny i zmysłowy designMEGANE

Samochód osobowy Renault Megane typu hatchback

Design zewnętrzny

Podziwiaj jego doskonałą równowagę

Doskonale wyważone proporcje, dynamiczne i zmysłowe kształty, atletyczne przetłoczenia i mocno zarysowane nadkola… Dynamiczny design Renault MEGANE zapowiada silne doznania.

  • MEGANE na drodze
  • MEGANE prawa strona
  • MEGANE tył
  • MEGANE przód

Mocne strony

Wyróżnij się

Charakterystyczna linia przednich i tylnych świateł, 17’’ obręcze kół oraz silnie zarysowane linie... Śmiała i rasowa sylwetka Renault MEGANE przyciągnie wszystkie spojrzenia.

MEGANE światła

Korzystaj z maksymalnej widoczności, nawet nocą! Białe światło
emitowane przez technologię Full LED, zbliżone do światła słonecznego, daje
20% silniejsze światło niż to emitowane przez standardowe halogeny.

MEGANE obręcze kół

Między wyglądem a nowoczesnością, możesz cieszyć się wyrafinowaną elegancją 17’’ obręczy kół Celsium w kolorze czarnym z diamentowym połyskiem.

MEGANE lusterko wsteczne

Silnie zarysowane nadkola, podkreślone linie nadwozia i dynamiczna sylwetka, Renault MEGANE z wirtuozerią łączy wyrafinowanie i nowoczesność.

Design wnętrza Doceń jego zamiłowanie do szczegółu

Usiądź za kierownicą Renault MEGANE. Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci niezrównane doznania z jazdy. Daj się uwieść przyjemnym w dotyku materiałom, wyrafinowanej tapicerce i jakości wykończeń.

Renault MEGANE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.