Renault MEGANE

Sukces dzięki technologii

już od
70 900 zł
Samochód osobowy Renault Megane typu hatchback
Renault Megane z przodu

Dostępne od ręki

MEGANE w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z MEGANE dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design Uwodzicielski hatchback

Elegancka i dynamiczna sylwetka, zaawansowany technologicznie kokpit oraz wyrafinowane wykończenia... Renault MEGANE fascynuje pod każdym względem.

Wyposażenie

Korzystaj z zaawansowanych technologii

MEGANE deska rozdzielcza

Rozgość się w kabinie wypełnionej technologią.

W Renault MEGANE poczujesz się jak w kokpicie samolotu. Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci niezrównane doznania z jazdy: ekran dotykowy 8''.7’’, kolorowy wyświetlacz Head-Up i liczniki cyfrowe.

MEGANE MULTI-SENSE

Dostosuj styl prowadzenia do swoich potrzeb

Poznaj technologię MULTI-SENSE. Umożliwia ona wybór między 5 trybami prowadzenia, w zależności od Twojego humoru i chęci. każdy reguluje sposób reakcji silnika, intensywność masażu fotela, głośność silnika, oświetlenia wnętrza...

Renault MEGANE w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE Grandtour

Nowy MEGANE Grandtourjuż od 79 900 zł

MEGANE GrandCoupé

MEGANE GrandCoupéjuż od 72 900 zł