Renault przedstawia Nowe Renault MEGANE

Nowe Renault MEGANE zaskoczy Cię nowoczesnością, dynamiką i różnorodnością. Możesz wybrać spośród kilku wersji nadwozia: kompaktowego hatchbacka, dynamicznego kombi oraz dwóch wersji sportowych R.S. i R.S. Trophy. MEGANE Grandtour zaskoczy Cię również nowoczesnym napędem hybrydowym E-TECH Plug-in, dzięki któremu jazda za kierownicą MEGANE zapewni Ci jeszcze więcej doznań. 

  • Nowe Renault MEGANE kompaktowy hatchback
  • Nowy MEGANE
  • Nowe Renault MEGANE kompaktowy hatchback
Nowe Renault MEGANE hatchback

Atrakcyjny i nowoczesny design

Renault MEGANE to wyrafinowany design oraz charakterystyczna dla marki Renault linia świateł Full LED Pure Vision w kształcie litery C. Dzięki nowemu zderzakowi, zaprojektowanej na nowo osłonie chłodnicy, obręczom kół w rozmiarach 16’’, 17’’ i 18’’ oraz dopracowanemu wykończeniu wnętrza Nowe Renault MEGANE prezentuje jeszcze bardziej elegancką sylwetkę, która przyciąga spojrzenia. Gotowi na odkrywanie nowych horyzontów?

Nowe Renault MEGANE kompaktowy hatchback

Innowacyjne technologie

Nowoczesne technologie Renault są w Nowym MEGANE na wyciągnięcie ręki. Możesz nimi sterować z ekranu systemu multimedialnego EASY LINK o przekątnej nawet 9,3’’. Asystent jazdy w korku i na autostradzie EASY PILOT z adaptacyjnym regulatorem prędkości Stop & Go, system kontroli pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania rowerzystów i pieszych czy nowy system multimedialny EASY LINK kompatybilny z funkcją Android Auto™ i Apple Carplay™... Ciesz się bezpieczną jazdą.

Nowe Renault MEGANE hatchback

Napęd hybrydowy E-TECH Plug-in

Dzięki wykorzystaniu technologii hybrydowej Renault E-TECH Plug-in* łączącej silnik benzynowy o pojemności 1,6 l z silnikiem elektrycznym, Nowy MEGANE charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Na co dzień, w jeździe po mieście możesz korzystać z silnika elektrycznego, aby cieszyć się cichą, bezemisyjną i komfortową jazdą (do 65 km zasięgu w trybie w 100% elektrycznym). W drodze na wakacje, dzięki silnikowi  benzynowemu pokonuj długie odcinki bez obawy o zasięg.

 

 

*Napęd E-TECH Plug-in dostępny wyłącznie w wersji Grandtour

Nowe Renault MEGANE w wersji R.S. Line

  • Nowe Renault MEGANE R.S. Line kompaktowy hatchback

Sportowa elegancja

Nowe Renault MEGANE w wersji R.S. Line wyróżnia się zdecydowaną linią nadwozia, listwą F1 charakterystyczną dla gamy samochodów sportowych R.S., jeszcze bardziej atletycznym tylnym zderzakiem oraz specjalnymi obręczami kół w rozmiarach 17'' i 18''. Wnętrze zachwyci Cię karbonowymi wstawkami i widocznymi przeszyciami, skórzaną kierownicą z oznakowaniem R.S., aluminiowymi pedałami oraz fotelami pokrytymi skórą Alcantara ze zintegrowanymi zagłówkami. Wersja R.S. Line łączy elegancję ze sportowym charakterem.

Nowe Renault MEGANE Grandtour

  • Nowe Renault MEGANE Grandtour Rodzinne kombi

Eleganckie i dynamiczne kombi

Muskularne nadkola, rasowe linie, rekordowa długość załadunku, przestronny i modułowy bagażnik oraz liczne schowki sprawiają, że Nowe Renault MEGANE Grandtour zmienia oblicze MEGANE w wersji kombi, łącząc elegancję z funkcjonalnością.

 

Jazda Nowym Renault MEGANE Grandtour z silnikiem hybrydowym  E-TECH Plug-in łączy dynamikę, sprawność reakcji i komfort jazdy samochodu elektrycznego z wszechstronnością hybrydy. Ciesz się przyjemną wolnością!
 

Poznaj również Nowe Renault MEGANE R.S. i R.S. Trophy

Nouvelle Renault MEGANE R.S. berline compacte sportive

W oczekiwaniu na Nowe Renault MEGANE

Gama Renault

Nasze samochody osobowe

Poznaj naszą gamę
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej