R.S. Line
Renault MEGANE

Megane R.S. Line na zewnątrz

Pokaż swój sportowy charakter

Megane odsłania przed Tobą nową interpretację R.S. Line i narzuca swój wyjątkowy, sportowy charakter.

Megane R.S Line z zewnątrz od przodu
Megane R.S Line z zewnątrz od tyłu
Wnętrze Megane R.S Line

Wyjątkowy design i wyposażenie

Megane R.S. Line na zewnątrz

Design ze świata Renault Sport: na zewnątrz…

Listwa F1, zderzak o strukturze plastra miodu, obręcze ze stopu metali lekkich 17’’ Montlhéry lub 18’’ Magny-Cours, aerodynamiczny spojler… Inspirowane charakterystycznym stylem modeli Renault Sport, Megane R.S. Line narzuca swój sportowy i dynamiczny charakter. Czekasz na nowe doznania?

Kierownica, wnętrze - Megane R.S. Line

... jak i wewnątrz.

Chcesz poczuć się jak kierowca wyścigowy? Kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., aluminiowe pedały, fotele sportowe z wzmocnionym trzymaniem bocznym… rozgość się w sportowym kokpicie i ciesz się wyjątkowymi wrażeniami. Przygotuj się do startu!

Deska rozdzielcza - Megane R.S. Line

Wyjątkowa atmosfera wnętrza

Wystrój w kolorze czarnym przyozdobionym czerwonymi wykończeniami, deska rozdzielcza z karbonowymi detalami, czarna podsufitka, tapicerka Alcantara® podkreślona kontrastowymi przeszyciami i wysokiej jakości materiały, Megane podkreśla elegancję swojego wnętrza w najdrobniejszych szczegółach.

Renault Megane w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
już od 102 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł