R.S. Line Nowe Renault MEGANE

MEGANE R.S. Line na zewnątrz
  • MEGANE R.S. Line na zewnątrz

Pokaż swój sportowy charakter

Nowy MEGANE odsłania przed Tobą nową interpretację R.S. Line i narzuca swój wyjątkowy, sportowy charakter.

  • MEGANE R.S Line z zewnątrz od przodu
  • MEGANE R.S Line z zewnątrz od tyłu
  • Wnętrze MEGANE R.S Line

Wyjątkowy design i wyposażenie

MEGANE R.S. Line na zewnątrz

Design ze świata Renault Sport: na zewnątrz…

Listwa F1, zderzak o strukturze plastra miodu, obręcze ze stopu metali lekkich 17’’ Montlhéry lub 18’’ Magny-Cours, aerodynamiczny spojler… Inspirowane charakterystycznym stylem modeli Renault Sport, Nowy MEGANE R.S. Line narzuca swój sportowy i dynamiczny charakter. Czekasz na nowe doznania?

Kierownica, wnętrze - MEGANE R.S. Line

... jak i wewnątrz.

Chcesz poczuć się jak kierowca wyścigowy? Kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., aluminiowe pedały, fotele sportowe z wzmocnionym trzymaniem bocznym… rozgość się w sportowym kokpicie i ciesz się wyjątkowymi wrażeniami. Przygotuj się do startu!

Deska rozdzielcza - MEGANE R.S. Line

Wyjątkowa atmosfera wnętrza

Wystrój w kolorze czarnym przyozdobionym czerwonymi wykończeniami, deska rozdzielcza z karbonowymi detalami, czarna podsufitka, tapicerka Alcantara® podkreślona kontrastowymi przeszyciami i wysokiej jakości materiały, Nowy MEGANE podkreśla elegancję swojego wnętrza w najdrobniejszych szczegółach.

Nowe Renault MEGANE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE Grandtour
Nowy MEGANE Grandtour
już od 79 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej