Renault Megane design zewnętrzny i wewnętrzny

dynamiczny design
RENAULT MEGANE

wygląd wewnętrzny Kokpit high-tech

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się podróżą! Od kokpitu po przestrzeń pasażerską, Megane daje Ci wyjątkową przestrzeń łączącą komfort, wyrafinowanie i technologię.

design zewnętrzny

Dynamiczna i wyrafinowana sylwetka

Wyróżniająca linia świateł, ekspresyjne kształty i dopracowane wykończenie, Megane podkreśla swój nowoczesny i elegancki styl.

Megane hatchback na zewnątrz
Megane na zewnątrz od tyłu
Szklany dach panoramiczny Megane

mocne strony

Elegancja i nowoczesność

Światła LED Pure Vision, od nowa zaprojektowany przód i spersonalizowana atmosfera dzięki MULTI-SENSE… Megane podkreśla swoją osobowość.

Światła LED PURE Vision - Megane

Doskonałe doświetlenie drogi! Reflektory Full LED Pure Vision zapewniają lepszą widoczność na drodze i bezpieczniejszą jazdę nocą. 

Megane hatchback z zewnątrz od przodu

Zaprojektowany od nowa zderzak, nowa chromowana osłona chłodnicy oraz linia świateł w kształcie litery C charakterystyczna dla marki Renault… Megane wyróżnia się na pierwszy rzut oka.   

Deska rozdzielcza Megane

Ciesz się jeszcze bardziej intuicyjnym prowadzeniem w nowoczesnej i ergonomicznej przestrzeni przemyślanej tak, aby ułatwić codzienność w samochodzie.

Renault Megane w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
już od 110 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł