Dynamiczny design Nowe Renault MEGANE

Renault MEGANE design zewnętrzny i wewnętrzny

Wygląd wewnętrzny Kokpit high-tech

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się podróżą! Od kokpitu po przestrzeń pasażerską, Nowy MEGANE daje Ci wyjątkową przestrzeń łączącą komfort, wyrafinowanie i technologię.

Design zewnętrzny

Dynamiczna i wyrafinowana sylwetka

Wyróżniająca linia świateł, ekspresyjne kształty i dopracowane wykończenie, Nowy MEGANE podkreśla swój nowoczesny i elegancki styl.

  • MEGANE hatchback na zewnątrz
  • MEGANE na zewnątrz od tyłu
  • Szklany dach panoramiczny MEGANE

MOCNE STRONY

Elegancja i nowoczesność

Światła LED Pure Vision, od nowa zaprojektowany przód i spersonalizowana atmosfera dzięki MULTI-SENSE… Nowy MEGANE podkreśla swoją osobowość.

Światła LED PURE Vision - MEGANE

Doskonałe doświetlenie drogi! Reflektory Full LED Pure Vision zapewniają lepszą widoczność na drodze i bezpieczniejszą jazdę nocą.    

MEGANE hatchback z zewnątrz od przodu

Zaprojektowany od nowa zderzak, nowa chromowana osłona chłodnicy oraz linia świateł w kształcie litery C charakterystyczna dla marki Renault… Nowy MEGANE wyróżnia się na pierwszy rzut oka.   

Deska rozdzielcza MEGANE

Ciesz się jeszcze bardziej intuicyjnym prowadzeniem w nowoczesnej i ergonomicznej przestrzeni przemyślanej tak, aby ułatwić codzienność w samochodzie. 

Nowe Renault MEGANE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE Grandtour
Nowy MEGANE Grandtour
już od 79 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej