Akcesoria Nowe Renault MEGANE

MEGANE hatchback akcesoria
MEGANE hatchback akcesoria

Spersonalizuj swojego hatchbacka

Dzięki naszej gamie akcesoriów łączących styl z praktycznością, Twoje Nowe MEGANE nie przypomina żadnego innego samochodu.

Na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swojego Nowego MEGANE do swoich upodobań.

Hak holowniczy i bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym -MEGANE

Hak holowniczy i odchylany bagażnik na rowery

Składane, demontowane bez użycia narzędzi lub stałe - haki holownicze Renault bezpiecznie przewiozą cały Twój osprzęt. W połączeniu z naszymi odchylanymi bagażnikami na rowery, ułatwią swobodne wypady w plener, a jednocześnie bezproblemowy dostęp do bagażnika.

Relingi dachowe i kufer dachowy - MEGANE

Relingi dachowe i kufer dachowy

Potrzebujesz więcej miejsca? Zainstaluj z łatwością dodatkowy kufer na dachu Twojego Nowego MEGANE. Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!

Alarmy -MEGANE

Alarmy

Niezawodne i niewidoczne, nasze alarmy perymetryczne i pojemnościowe skutecznie zabezpieczą Twojego Nowego MEGANE przed kradzieżą. 

Powłoka zabezpieczająca - MEGANE

Powłoki zabezpieczające

Zabezpiecz swojego Nowego MEGANE przed przykrymi, codziennymi niespodziankami! Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem.

WNĘTRZE

Chcesz spersonalizować swojego Nowego MEGANE?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Pojemnik i Zabezpieczenia bagażnika - MEGANE

Pojemnik i zabezpieczenie bagażnika Easyflex

Łatwe w instalacji i w czyszczeniu, dwustronny pojemnik do bagażnika materiał - guma oraz zabezpieczenie modułowe EasyFlex stanową doskonałe wyposażenie do transportu wszelkich brudzących przedmiotów. Praktyczne i wielofunkcyjne zabezpieczenia bagażnika Renault nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i do wyjazdów na wypoczynek.

Ładowarka indukcyjna - MEGANE

Ładowarka indukcyjna

Ładuj bez żadnych problemów swój smartfon, umieszczając go na podstawie ładowarki znajdującej się w konsoli środkowej.

Dywaniki podłogowe - MEGANE

Pedały sportowe i dywaniki podłogowe

Pedały wzmacniają sportowy charakter Twojego Nowego Mégane, natomiast dywaniki podłogowe na wymiar ułatwiają utrzymanie czystości. Łatwe w konserwacji, mocuje się na 2 klipsy.

System wielofunkcyjny na zagłówku - MEGANE

System wielofunkcyjny na zagłówku

Wieszak na Twoją odzież, wyjmowany stolik piknikowy, uchwyt na tablet, nasze systemy wielofunkcyjne na zagłówku dostosują się do Twoich potrzeb.

Nowe Renault MEGANE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE Grandtour

Nowy MEGANE Grandtourjuż od 79 900 zł

MEGANE GrandCoupé

MEGANE GrandCoupéjuż od 72 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej