Megane hatchback akcesoria

akcesoria
RENAULT MEGANE

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Spersonalizuj swojego hatchbacka

Dzięki naszej gamie akcesoriów łączących styl z praktycznością, Twój Megane nie przypomina żadnego innego samochodu.

na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swój Megane do swoich upodobań.

Hak holowniczy i bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym - Megane

Hak holowniczy i odchylany bagażnik na rowery

Składane, demontowane bez użycia narzędzi lub stałe - haki holownicze Renault bezpiecznie przewiozą cały Twój osprzęt. W połączeniu z naszymi odchylanymi bagażnikami na rowery, ułatwią swobodne wypady w plener, a jednocześnie bezproblemowy dostęp do bagażnika.

Relingi dachowe i kufer dachowy - Megane

Relingi dachowe i kufer dachowy

Potrzebujesz więcej miejsca? Zainstaluj z łatwością dodatkowy kufer na dachu Twojego Megane. Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!

Alarmy - Megane

Alarmy

Niezawodne i niewidoczne, nasze alarmy perymetryczne i pojemnościowe skutecznie zabezpieczą Twojego Megane przed kradzieżą. 

Powłoka zabezpieczająca - Megane

Powłoki zabezpieczające

Zabezpiecz swojego Megane przed przykrymi, codziennymi niespodziankami! Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem.

wnętrze

Chcesz spersonalizować swój Megane?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Pojemnik i Zabezpieczenia bagażnika - Megane

Pojemnik i zabezpieczenie bagażnika Easyflex

Łatwe w instalacji i w czyszczeniu, dwustronny pojemnik do bagażnika materiał - guma oraz zabezpieczenie modułowe EasyFlex stanową doskonałe wyposażenie do transportu wszelkich brudzących przedmiotów. Praktyczne i wielofunkcyjne zabezpieczenia bagażnika Renault nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i do wyjazdów na wypoczynek.

Ładowarka indukcyjna - Megane

Ładowarka indukcyjna

Ładuj bez żadnych problemów swój smartfon, umieszczając go na podstawie ładowarki znajdującej się w konsoli środkowej.

Dywaniki podłogowe - Megane

Pedały sportowe i dywaniki podłogowe

Pedały wzmacniają sportowy charakter Twojego Megane, natomiast dywaniki podłogowe na wymiar ułatwiają utrzymanie czystości. Łatwe w konserwacji, mocuje się na 2 klipsy.

System wielofunkcyjny na zagłówku - Megane

System wielofunkcyjny na zagłówku

Wieszak na Twoją odzież, wyjmowany stolik piknikowy, uchwyt na tablet, nasze systemy wielofunkcyjne na zagłówku dostosują się do Twoich potrzeb.

Renault Megane w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
już od 110 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł