Zmysłowy wyglądMEGANE Grandtour

Megane Grandtour - rodzinny samochód osobowy (kombi) marki Renault

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Doskonale wyważone proporcje, dynamiczne i zmysłowe kształty

Zrównoważone proporcje, solidna przyczepność, zmysłowe kształty, precyzyjne linie, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł, relingi dachowe... Renault MEGANE Grandtour zachwyca stylem! 

  • Renault MEGANE Grandtour akcesoria
  • Renault MEGANE Grandtour akcesoria
  • Renault MEGANE Grandtour szary
  • Renault MEGANE Grandtour szary

MOCNE STRONY

Zachwycający design

Dzięki wyjątkowej linii świateł, poprawionej przyczepności oraz wbudowanym relingom dachowym, Renault MEGANE Grandtour łączy wspaniały wygląd z praktycznością.

Renault MEGANE Grandtour reflektor

Renault MEGANE Grandtour rozpoznasz z daleka... z bardzo daleka. Technologie LED Pure Vision oraz Edge Light świateł z efektem 3D, nakreślają drogę przed Tobą, zarówno w dzień jak i w nocy. 

Renault MEGANE Grandtour szary

Najniższe kombi w swojej kategorii. Renault MEGANE Grandtour prezentuje wyrafinowany wygląd i dynamizm.

Renault MEGANE Grandtour szary

Chromowane listwy ozdobne, wzdłuż bocznej linii nadwozia i zachodzące aż na tylne słupki nadają lekkości. Dodatkowo, by połączyć styl z praktycznością, dodano relingi dachowe

DESIGN WNĘTRZA Usiądź za kierownicą

Poczuj wygodę i przestrzeń wnętrza. Nasi projektanci i eksperci w dziedzinie ergonomii połączyli swoje umiejętności, aby zagwarantować komfort i dobre samopoczucie na pokładzie MEGANE Grandtour. 

Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.