Zmysłowy wygląd MEGANE Grandtour

Megane Grandtour - rodzinny samochód osobowy (kombi) marki Renault

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Doskonale wyważone proporcje, dynamiczne i zmysłowe kształty

Zrównoważone proporcje, solidna przyczepność, zmysłowe kształty, precyzyjne linie, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł, relingi dachowe... Renault MEGANE Grandtour zachwyca stylem! 

  • Renault MEGANE Grandtour akcesoria
  • Renault MEGANE Grandtour akcesoria
  • Renault MEGANE Grandtour szary
  • Renault MEGANE Grandtour szary

MOCNE STRONY

Zachwycający design

Dzięki wyjątkowej linii świateł, poprawionej przyczepności oraz wbudowanym relingom dachowym, Renault MEGANE Grandtour łączy wspaniały wygląd z praktycznością.

Renault MEGANE Grandtour reflektor

Renault MEGANE Grandtour rozpoznasz z daleka... z bardzo daleka. Technologie LED Pure Vision oraz Edge Light świateł z efektem 3D, nakreślają drogę przed Tobą, zarówno w dzień jak i w nocy. 

Renault MEGANE Grandtour szary

Najniższe kombi w swojej kategorii. Renault MEGANE Grandtour prezentuje wyrafinowany wygląd i dynamizm.

Renault MEGANE Grandtour szary

Chromowane listwy ozdobne, wzdłuż bocznej linii nadwozia i zachodzące aż na tylne słupki nadają lekkości. Dodatkowo, by połączyć styl z praktycznością, dodano relingi dachowe

DESIGN WNĘTRZA Usiądź za kierownicą

Poczuj wygodę i przestrzeń wnętrza. Nasi projektanci i eksperci w dziedzinie ergonomii połączyli swoje umiejętności, aby zagwarantować komfort i dobre samopoczucie na pokładzie MEGANE Grandtour. 

Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE

Nowy MEGANEjuż od 75 900 zł

MEGANE GrandCoupé

MEGANE GrandCoupéjuż od 72 900 zł

KADJAR

KADJARjuż od 89 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej