Megane Grandtour R.S. Line na zewnątrz

R.S. Line
RENAULT MEGANE GRANDTOUR

Megane Grandtour R.S Line na zewnątrz

Wyraźnie sportowy charakter

Megane Grandtour odsłania nową interpretację R.S. Line i pokazuje swoje sportowe zalety, by poprowadzić Cię do zwycięstwa. 

Megane Grandtour R.S Line na zewnątrz
Megane Grandtour R.S Line na zewnątrz
Megane Grandtour R.S Line na zewnątrz

Wyjątkowy design i wyposażenie

Na zewnątrz Megane Grandtour R.S. Line

Kształty inspirowane sportami samochodowymi

Z przodu, Megane Grandtour R.S. Line narzuca swoją dynamiczną sylwetkę dzięki listwie F1 charakterystycznej dla modeli R.S., zderzakowi o strukturze pszczelego plastra oraz obręczom kół ze stopów metali lekkich 17’’ Montlhéry lub 18’’ Magny-Cours. Z tyłu wyróżnia się na pierwszy rzut oka, dzięki atletycznemu zderzakowi, podkreślonemu wyjątkową, chromowaną rurą.

Megane Grandtour R.S. wnętrze

Kokpit sportowy

Kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe ze szczotkowanego aluminium, fotele sportowe z wzmocnionymi bokami… Rozgość się w sportowym kokpicie i poczuj w sobie instynkt kierowcy rajdowego. Gotowi na przygodę?

Na zewnątrz Megane Grandtour R.S. Line

Ekskluzywne wnętrze

Ekskluzywny design podkreślony przeszyciami i czerwono-szare obwódki, czarna podsufitka, tapicerka Alcantara®, deska rozdzielcza z karbonowymi wstawkami oraz dopracowanymi wykończeniami, Megane Grandtour R.S. Line łączy w sobie wyrafinowanie i sportowy charakter, aby zwycięstwo było niezaprzeczalne.

Renault Megane Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE
MEGANE
już od 97 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł
ARKANA
ARKANA
już od 124 900 zł