R.S. Line Nowe Renault MEGANE Grandtour

Nowe MEGANE Estate R.S. Line na zewnątrz
  • Nowe MEGANE Estate R.S Line na zewnątrz

Wyraźnie sportowy charakter

Nowe MEGANE Grandtour odsłania nową interpretację R.S. Line i pokazuje swoje sportowe zalety, by poprowadzić Cię do zwycięstwa. 

  • Nowe MEGANE Estate R.S Line na zewnątrz
  • Nowe MEGANE Estate R.S Line na zewnątrz
  • Nowe MEGANE Estate R.S Line na zewnątrz

Wyjątkowy design i wyposażenie

Na zewnątrz Nowe MEGANE Estate R.S. Line

Kształty inspirowane sportami samochodowymi

Z przodu, Nowe MEGANE Grandtour R.S. Line narzuca swoją dynamiczną sylwetkę dzięki listwie F1 charakterystycznej dla modeli R.S., zderzakowi o strukturze pszczelego plastra oraz obręczom kół ze stopów metali lekkich 17’’ Montlhéry lub 18’’ Magny-Cours. Z tyłu wyróżnia się na pierwszy rzut oka, dzięki atletycznemu zderzakowi, podkreślonemu wyjątkową, chromowaną rurą.

Nowe MEGANE Estate R.S. wnętrze

Kokpit sportowy

Kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe ze szczotkowanego aluminium, fotele sportowe z wzmocnionymi bokami… Rozgość się w sportowym kokpicie i poczuj w sobie instynkt kierowcy rajdowego. Gotowi na przygodę?

Na zewnątrz Nowe MEGANE Estate R.S. Line

Ekskluzywne wnętrze

Ekskluzywny design podkreślony przeszyciami i czerwono-szare obwódki, czarna podsufitka, tapicerka Alcantara®, deska rozdzielcza z karbonowymi wstawkami oraz dopracowanymi wykończeniami, Nowe MEGANE Grandtour R.S. Line łączy w sobie wyrafinowanie i sportowy charakter, aby zwycięstwo było niezaprzeczalne.

Nowe Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej