Solidny i wyrafinowany designNowe Renault KOLEOS

Renault KOLEOS SUV 4x4 rodzinny

Design zewnętrzny

Obecność zaznaczona na zewnątrz...

Dzięki atletycznemu wyglądowi, rasowym liniom, muskularnej sylwetce oraz harmonijnym wymiarom, Nowe KOLEOS podkreśla swoją osobowość.

  • Renault KOLEOS na zewnątrz
  • Renault KOLEOS na zewnątrz 3/4 z tyłu
  • Renault KOLEOS na zewnątrz z tyłu

MOCNE STRONY

Podkreśl swoją osobowość

Renault KOLEOS reflektory

20% silniejszy niż tradycyjny halogen, inteligentne oświetlenie „LED Pure Vision” zapewni Ci optymalną widoczność.

Renault KOLEOS obręcze kół

Jeszcze więcej stylu dzięki 18” obręczom z diamentowym połyskiem w kolorze siwym Taika oraz 19” z diamentowym połyskiem w kolorze czarnym Kaeva.

Renault KOLEOS wnętrze wykończenia

Zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, wyróżnij się designem o wyrafinowanych szczegółach.

Komfort i design wnętrza ... i jeszcze większy komfort wnętrza.

Zobacz więcej! Dzięki przestronnej i funkcjonalnej kabinie, Nowe KOLEOS przywita Cię w specjalnej przestrzeni zapewniającej komfort Tobie i Twoim pasażerom.

Nowe Renault KOLEOS w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.