Solidny i wyrafinowany design Renault KOLEOS

Samochód osobowy Renault Koleos typu SUV 4x4

Komfort i design wnętrza ... i jeszcze większy komfort wnętrza.

Zobacz więcej! Dzięki przestronnej i funkcjonalnej kabinie, KOLEOS przywita Cię w specjalnej przestrzeni zapewniającej komfort Tobie i Twoim pasażerom.

Design zewnętrzny

Obecność zaznaczona na zewnątrz...

Dzięki atletycznemu wyglądowi, rasowym liniom, muskularnej sylwetce oraz harmonijnym wymiarom, KOLEOS podkreśla swoją osobowość.

  • Renault KOLEOS na zewnątrz
  • Renault KOLEOS na zewnątrz 3/4 z tyłu
  • Renault KOLEOS na zewnątrz z tyłu

MOCNE STRONY

Podkreśl swoją osobowość

Renault KOLEOS reflektory

20% silniejszy niż tradycyjny halogen, inteligentne oświetlenie „LED Pure Vision” zapewni Ci optymalną widoczność.

Renault KOLEOS obręcze kół

Jeszcze więcej stylu dzięki 18” obręczom z diamentowym połyskiem w kolorze siwym Taika oraz 19” z diamentowym połyskiem w kolorze czarnym Kaeva.

Renault KOLEOS wnętrze wykończenia

Zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, wyróżnij się designem o wyrafinowanych szczegółach.

Renault KOLEOS w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR

KADJARjuż od 89 900 zł

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej