Silniki Renault KOLEOS

Samochód osobowy Renault Koleos typu SUV 4x4

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZENZENINTENSINTENSINITIALE PARISINITIALE PARIS

Diesel (2)

Blue dCi 150 X-Tronic 4x2już od
127 900 zł
już od
135 900 zł
Blue dCi 190 X-Tronic 4x4już od
151 900 zł
już od
167 900 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

Automatyczna skrzynia biegów X-Tronic najnowszej generacji

Twój KOLEOS łączy przyjemność oraz niskie zużycie paliwa, dzięki automatycznej skrzyni biegów X-Tronic połączonej z silnikami Blue dCi.

 

Ciesz się płynnością jazdy w mieście lub doznaj wrażeń na drogach... Wybierz własny styl jazdy !

Silniki Blue dCi

Poznaj nową generację silników Blue dCi zaprojektowaną, tak, aby połączyć osiągi i mniejszą emisję, a jednocześnie upraszczając przeglądy, dzięki zastosowaniu łańcucha rozrządu: 

 

Blue dCi 150 X-Tronic : nowy silnik 1,7 l (150 KM) idealny, aby zmniejszyć zużycie paliwa, zapewniając jednocześnie energiczne przyspieszenie dzięki momentowi obrotowemu 340 Nm. 

 

Blue dCi 190 X-Tronic All Mode 4x4-i : z nowym silnikiem 2,0 l (190 KM) w połączeniu z napędem na 4 koła oraz momentowi obrotowemu 380 Nm, KOLEOS zapewnia osiągi na wysokim poziomie w każdych okolicznościach. 

All Mode 4x4-i

Wyposażone w technologię All Mode 4x4-i, Twój KOLEOS podkreśla swoją wszechstronność! Tryb Traction, (4x2), tryb Auto (4x4) lub tryb Lock (4x4), wybierz ręcznie tryb napędu dostosowany do warunków na drodze. 

Renault KOLEOS w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR

KADJARjuż od 89 900 zł

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

Nowy ESPACE

Nowy ESPACEjuż od 169 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej