Renault KOLEOS rodzinny SUV 4x4

Silniki
Renault KOLEOS

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

EQUILIBRE
EQUILIBRE
TECHNO
TECHNO
INITIALE PARIS
INITIALE PARIS

benzyna (1)

TCe 160 EDC
już od 140 900 zł
już od 151 900 zł
już od 170 900 zł
Blue dCi 185 X-Tronic 4x4
już od 176 900 zł
już od 193 900 zł

Szczegółowe specyfikacje

Więcej szczegółów na temat silników

Automatyczna skrzynia biegów EDC

W Koleosie debiutuje 7-stopniowa, dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów EDC, która w połączeniu z silnikiem benzynowym gwarantuje dobre osiągi, a dzięki dostosowaniu do najnowszych norm emisji spalin emituje niewiele zanieczyszczeń do atmosfery.

Silniki Blue dCi i Tce

W najnowszej odsłonie Koleosa masz do wyboru dwie jednostki napędowe.

 

Tce 160 EDC: Dzięki momentowi 270 Nm, silnik z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy. Gotowy na jeszcze lepsze osiągi?


Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: z silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy 190 KM w połączeniu z napędem na 4 koła oraz momentowi obrotowemu aż 380 Nm, Koleos zapewnia osiągi na wysokim poziomie w każdych okolicznościach.

All Mode 4x4-i

Wyposażone w technologię All Mode 4x4-i, Twój Koleos podkreśla swoją wszechstronność! Tryb Traction, (4x2), tryb Auto (4x4) lub tryb Lock (4x4), wybierz ręcznie tryb napędu dostosowany do warunków na drodze. 

Renault Koleos w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

ARKANA
ARKANA
już od 124 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 85 500 zł